Gelinim Mutfakta

Damla Neden Bayıldı? Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Bayıldı!

Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Bayıldı! Peki Damla Neden Bayıldı? Haber merkezine gelen video da Damla neyi gördü? İşte merak edilen tüm bu soruların detaylı cevapları bu haberimiz de sizleri bekliyor.

=> Gelinim Mutfakta 7 Haziran Salı Puanları sonucu için lütfen tıklayınız.

6 Haziran 2022 tarihinde, altın final adı altın 4 hafta sürecek olan Best of yarışmacı başladı. Damla Saçıkara da best of yarışmasına dahil olan dört gelinden biri olmayı başardı.

Damla Saçıkara bu sezon adından en çok söz ettiren gelinlerin başında yer almayı başardı. Kimi zaman kaynanası ile yaşadığı sorunlar, kimi zaman nişanlısı ile yaladığı olaylarla gündem olan Damla Saçıkara, 7 Haziran Salı günü Nursel Ergin’in gösterdiği videoyu görgünce, baygınlık geçirdi. Peki Damla neyi gördü? Damla neden bayıldı? İşte merak edilen tüm bu soruların cevapları, bu havarimizin içerdiğinde sizleri bekliyor.

Gelinim Mutfakta Damla Neden Bayıldı

7 Haziran salı günü ekrana gelen bölümde, altın finalin ikinci puanlaması ve yarışması yapılmak üzere, tüm yarışmacılar yerini aldı. Nursel Ergin yarışmacılara yapacakları yemeğin ya da tatlının ismini söyleyeceği sırada, rejinin Nursel’i ikaz etmesi ile Nursel Ergin şöyle söyledi.

Damla Neden Bayıldı
Gelinim Mutfakta Damla Saçıkara Bayıldı

“Bu sabah saat 09:00 sularında, ihbar hattımıza gelen bir video burada deprem etkisi yaratacak!”

Sözleri ile Nursel, gelen video içeriğini henüz görmediğini ama reji ekibinin söylemesi üzerine tüm yarışmacılara bu durumu aktardı. Gelinler ve kaynanalar gelen video kiminle ve ne ile alakalı olduğunu oldukça merak etseler de Nursel yarışmaya ektisi olmamasına adına, gelinler yemeklerini yaptıktan sonra, günün kritikleri konuşulduğu sırada, bu olay yeniden gündem geldi.

Günün kritiklerinde Nursel Ergin videoyu izledikten sonra, mevcut durumu şöyle dile getirdi.

“Çok da hoşlanmayacağımız bir video. Bir gelinimizi yakinen ilgilendiren bir video. Damla bu video seninle alakalı!”

Damla kendisi ile alakalı olunca, Nursel Ergin’in yanına gidip, haber merkezine gelen videoyu izlerken, göz yaşlarına hakim olamadı. Nursel de “Bu Furkan mı?” diyerek Damla’dan teyit almak isterken, Damla “Benim ayağım…” derken Damla bayıldı.

Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta
Damla Saçıkara Gelinim Mutfakta Yarışmasına Yeniden Katıldı

Peki Gelinim Mutfakta Damla Neden Bayıldı? Damla nişanlısı Furkan ile alakalı haber merkezine gelen video da gördüğü manzara karşısında bayıldı. Damla nişanlısı Furkan’ı başka bir kızla gördüğü için bayıldı. Lakin gerçek çok geçmeden ortaya çıktı. Furkan iş görüşmesi yaptığı anları kafede yapması ve bu anları Damla’nın video da görmesi nedeniyle yanlış anlaşılma yaşandı. Bu yanlış anlaşılma kısa sürede çözüme kavuşturuldu. İşte o anların birebir görüntüleri;

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu