Survivor

Danla Biliç Kimdir? Cemal Can’ın Sevgilisi

Bu akşam yayınlanan Survivor’da kazanan takım gönüllüler oldu. İletişim ödülünü de kazanan Gönüllüler Takımından olan Cemal Can’ın sevgilisi Danla Biliç kimdir? Kaç yaşında? Bu yazımızda detayları sizler için derledik.

Danla Biliç 1994 doğumludur. Kütahya’da dünyaya gelen sosyal medya fenomeni Survivor Cemal Can ile sevgilidir. İletişim ödülünde de Danla Biliç ile konuşmasında da Cemal Can’ın ailesiyle sürekli iletişim halinde olduğunu söyledi. Cemal Can’ın en sevdiği şey olan fırında sütlacı yapmayı öğrendiği müjdesini de veren Biliç, Cemal Can’a aşkım diye hitap etmeyi ihmal etmedi. danla bilic resmi

Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü 2. sınıf öğrencisi olan Danla Biliç makyaj videoları ile sosyal medyada fenomen olmuştur. “Makyaj Avcıları” adlı yarışmada jüri olmaya hazırlanan genç fenomen sosyal medyada da Cemal Can ile yaşadığı komik anları anlattı. danla bilic resmi

Cemal Can’ın uçak yolculuğundan korktuğunu dile getiren Danla Biliç ile ilgili Survivor’da Cemal Can’a yöneltilen şu soru herkesi kahkahaya boğdu:

Sütlaç mı? Danla mı?

Biraz düşünen Cemal Can, Danla cevabını verse de Acun Ilıcalı biraz düşünerek cevap verdiği Danla da görmüştür bence diye şaka yaptı.

Bu hem Cemal Can’ı hem de yarışmacıları gülümsetti. Doğal halleriyle dikkat çeken Cemal Can’ın sevgilisi Danla Biliç ile ilgili bir video ile sizlere veda edelim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu