Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Cem Kimdir? Cem’in Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Show Tv ekranlarında yaz aylarına özel bomba dizilerden biri de Darısı Başımıza. Bu yazımızda Darısı Başımıza Cem kimdir, Darısı Başımıza Cem’in gerçek adı ne, oyuncu hakkında merak edilen tüm detayları sizlerle paylaşacağız.

Darısı Başımıza Cem Kimdir?

Elif Doğan ve Ozan Dolunay’ın başrollerini paylaştığı Darısı Başımıza dizisinde Cem, Elif Doğan’ın canlandıracağı Öykü karakterinin nişanlısı. Arslansoy ailesinin de tek varisi olan Cem, yokluk nedir bilmemiş ve dilediği her şey önüne serilmiştir. Karizmatik duruşu ile Öykü’nün gönlüne girse de Cem çapkınlığı ile Öykü’yü de ağlatan bir nişanlıdır. Bu nedenle de araları açılır.

Düğünleri olacak diye beklenirken Öykü, Cem’i affedemez. Cem ise ilk defa hayatında bir şeyi istediği halde ulaşamamanın verdiği duygular içindedir. Bu ayrılığa en çok sevinen ise kuşkusuz Cem’in annesi Canan olur. Zira baştan beri bu evliliğe sıcak bakmıyordur. 

Darısı Başımıza Cem’in Gerçek Adı

Cem’in gerçek adı Özgün Karaman. 15 Ocak 1988 tarihinde Kocaelinde dünyaya gözlerini açan oyuncu, oğlak burcu. 77 kg olan oyuncunun boyu ise 180 cmdir. Kocaeli Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü mezunu olan Karaman, mezun olduğu bölüm jeoloji olsa da uzun yıllardır hayalini kurduğu oyunculuk konusunda eğitim almaya karar verir ve 7 Sanat Akademi’de oyunculuk üzerine eğitim almıştır. 

darısı başımıza özgün karaman resmi

Oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu,  ilk olarak Fox Tv ekranlarında yayınlanmış olan Çakıl Taşları adlı dizi ile sektöre adım atar. Bu dizide canlandırdığı Cenker karakteri ile adını duyurmayı da başarmıştır. Başarılı oyuncu daha sonra Elde Var Hayat adlı yapım ile tekrar seyirci karşısına çıkmıştır. 2014 senesine geldiğimizde Mihrap Yerinde adlı yapımda rol almış ve hemen ardından TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Baba Candır adlı dizi ile ekranlara gelmiştir. Bu dizide ailenin problemli çocuğu Emrecan karakterine hayat vermiştir. Ceylan karakteri ile aşkları da dizinin en sevilenlerinden olmasına vesile olmuştur. 

Kişiliği ve görünüşü ile beğeni alan oyuncunun evli mi bekar mı diye merak edenler için de kısa bir not : oyuncu, kendisi gibi sektörde yeni yüzlerden olan Nazlı Pınar Kaya ile evli.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu