Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Nur Kimdir? Gerçek Adı Ne? Yaşı? Boyu? Sevgilisi?

Darısı Başımıza seyirciye merhaba demeye hazırlanırken bizler de sizlere ulaştırmaya devam ediyoruz. Bu yazımızda da Darısı Başımıza Nur kimdir, Darısı Başımıza Nur’un gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu, sevgilisi, daha önce rol aldığı yapımlar gibi oyuncu ve karakter hakkında pek çok detayı sizlerle buluşturacağız.

Darısı Başımıza Nur Kimdir?

Show Tv ekranlarında çok yakında başlayacak olan Darısı Başımıza dizisinde Nur, Şerife’nin kızı dolayısıyla da Öykü’nün ve Rüya’nın kuzenidir. Annesi Şerife, Zerrin’in kız kardeşidir. Yıllar önce annesi, babası zengin diye onunla evlenmiş ve Zerrin kendinden büyük bir adamla sırf parası için evlenmesine kızmış ve yıllarca ikili konuşmamıştır. Şerife’nin zengin eşi vakti gelince vefat eder. Şerife de Zerrin ile istemeye istemeye de olsa konuşur.

darısı başımıza ilay erkök resmi

Nur oldukça bakımlı ve alımlı bir kızdır. Evlenmeyi düşünse de annesi gibi kendine zengin bir eş bulma derdindedir. Aradığı kişinin hem zengin hem de yakışıklı olmasını isteyince işi biraz zordur. Bakalım hayalindeki zengin kocayı bulabilecek mi? Nur’u neler bekliyor? Bunu da hep beraber izleyip görelim.

Darısı Başımıza Nur’un Gerçek Adı

Nur’un gerçek adı İlay Erkök. Şarkıcı ve oyuncu Keremcem ile evlilik yolunda önemli adımlar atmak üzere olan İlay Erkök, mutluluk pozlarıyla magazin gündeminde. Ekranların genç ve güzel yüzlerinden olan oyuncu aslen Manisalı. İstanbul’da 1993 yılında dünyaya gözlerini açan oyuncu İstanbul Üniversitesi Develet Konservatuvarı’ndan mezun oldu. 2013 yılında sektöre merhaba diyen oyuncu Güneşi Beklerken adlı dizi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır.

Bu dizinin ardından İnadına Aşk adlı dizi ile yeniden adını duyuran güzel oyuncu sadece oyunculuk alanında değil voleybol alanında da oldukça iddialı. İşkoçya Kraliyet Akademisi’nde voleybol üzerine eğitim alan Erkök, lisanslı bir voleybolcudur. Oyunculuğa geçisini elbette ki merak edenler vardır. Voleybolcu olan Erkök, Arkadaşım Hoşgeldin programında sahneye çıkmış. Sahnede oyunculuğu ile beğeni alınca bu konuda kendini yetiştirmeye karar vermiştir. Royal Conservatoire of Scotland’da eğitim alıp dönen oyuncu Tolga Çevik’in asistanı olarak çalışmıştır. Son olarak 2016 senesinde Hayatımın Aşkı adlı dizide rol almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu