Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Öykü Kimdir? Öykü’nün Gerçek Adı Ne? Daha Önce Rol Aldığı Diziler?

Darısı Başımıza Öykü kimdir diye daha dizi başlamadan merak edenler için bizler de Darısı Başımıza Öykü’nün gerçek adı ne, yaşı, boyu, kilosu, daha önce rol aldığı diziler hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını yazımızda paylaştık. İşte detaylar.

Darısı Başımıza Öykü Kimdir?

Gold Film imzalı yönetmenliğini Hasan Tolga Pulat’ın üstlendiği Darısı Başımıza Öykü kimdir sorusunun cevabına geçmeden evvel dizisinin kısaca konusuna bu noktada değinmekte fayda var. Zerrin ömrünü çocukları Rüya, Serkan ve Öykü’ye adamış fedakar mı fedakar bir annedir. Bir anne olarak dünyadaki en büyük isteği çocuklarının evlenip yuva kurduklarını görmektir. Tabi şartlar elverir ise. Zira kızı Rüya eskiden oyuncu olan birine platonik aşıktır. Bu aşk nedeniyle de gelen tüm taliplerine olumsuz cevap vermektedir. Bu nedenle annesi Zerrin, Rüya’nın bir türlü evlenmeyeceğini anlamıştır. Oğlu Serkan, o da kızından farklı değildir. Tam bir ana kuzusu olan Serkan’ın evlenmede hiiç de gözü yoktur.

 

darısı başımıza dizi resmiÖykü ise kariyer sevdasındadır. Bu nedenle de yurtdışında yaşıyordur. Ama annesini sevindiren haberi Öykü verir. Öykü’nün isteme töreni ile Zerrin şok olur. Zira geçmişteki defterler açılmak zorunda kalır. Aksoy ve Arslansoy Aileleri karşılaşır. Zerrin, Öykü ve Rüya’nın hayatında da pek çok gelişme de bu karşılaşma sonrasında gerçekleşir. İşte tam bu hikayenin ana karakteri olan Öykü, Zerrin’in kızıdır. Okuyup istediği yerlere gelen Öykü kendini yükseltmek istemiş ve yurtdışında yaşamayı ve kendini geliştirmeyi hedef edinir. Burada gönlünü çalan kaptırır. Ve isteme töreniyle hayatında yeni bir sayfa açılır deyip sizlere Darısı Başımıza Öykü’nün gerçek adı nedir sorusunun cevabını ayrıntılı olarak bakalım.

Darısı Başımıza Öykü’nün Gerçek Adı

Öykü karakterine hayat veren isim Elif Doğan. 6 Eylül 1994 tarihinde ülkemizin en kalabalık şehri olan İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1,62 boyunda 53 kilo olan oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Müzikal Bölümü mezunudur. Dans konusunda da eğitim almış olan oyuncu dizi sektörüne ilk adımı Aşk Laftan Anlamaz diziyle atmıştır. En son Hayat Bazen Tatlıdır adlı Star Tv’de geçtiğimiz sezon ekranlara gelen dizide rol almıştır. Hayat Bazen Tatlıdır dizisinde babası hapiste, üvey annesinin baskısı altında yaşayan sesi oldukça güzel olan Zeynep karakteri ile hem sesinden hem de oyunculuğundan dolayı büyük beğeni toplamıştır.

elif doğan resmi 6

Çukur dizisinde de Hale karakteri ile adından söz ettirmiş olan Elif Doğan, dizide Aliço karakterine aşık olmuş ama Beyfendi’nin adamı tarafından öldürülmüştü. Bu beklenmedik ölüm sonrasında pek çok eski defterler açıldı. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu