Darısı Başımıza

Darısı Başımıza Ozan Kimdir? Gerçek Adı Ne? Merak Edilenler

Show Tv ekranlarının yaz dizilerinden Darısı Başımıza 4 Temmuz itibariyle ekran macerasına başlayacak. Dizinin erkek baş karakterini merak edenler için hazırladığımız bu yazımızda sizlere Darısı Başımıza dizisi Ozan kim, Darısı Başımıza dizisi Ozan’ın gerçek adı ne, yaşı, boyu, daha önce rol aldığı diziler gibi pek çok sorunun cevabını sunacağız.

Darısı Başımıza Dizisi Ozan Kim? Nasıl Biri?

Show Tv ekranlarında bu yaz iki tane yeni dizi başlayacak. Bunlardan bir tanesi Darısı Başımıza. Darısı Başımıza dizisinde erkek baş karakter olan Ozan, dışarıdan bakıldığında sert bir mizaca sahip.

darısı başımıza ozan dolunay resmi

Tuttuğu koparan hırslı bir yapıya sahip olan Ozan, iş yapmadan duramayan biri. İşkoluk tabiri tam Ozan’a uygun bir tabir. Etrafına soğuk bile olsa aslında özünde çok sıcakkanlı biri. Yeter ki onun kalbini açmayı bilen biri olsun. 

Biraz önce dediğim gibi yeter ki Ozan’ın kalbini açmayı bil o samimi biridir. evet işte tam bu söylediğimi başaran kişi Öykü. İzmir’de yolları kesişen Öykü ve Ozan beklemedikleri bir anda aşık olurlar. Ozan’ı bu sevdada bekleyen yeni sürprizler vardır.

Darısı Başımıza Dizisi Ozan’ın Gerçek Adı Ne? Yaşı? Boyu?

Darısı Başımıza dizisinde erkek baş karakter olan Ozan’ın gerçek adı Ozan Dolunay. Kendi isminde bir karaktere hayat verecek olan Ozan Dolunay, Şubat 1991 doğumlu. Kültür başkentimiz olan İstanbul’da hayata merhaba diyen oyuncunun boyu ve kilosunu merak edenler için de sizlere bilgi verelim: boyu 1,79 cm kilosu ise 76 kg. Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği Bölümü mezunu olan Dolunay, sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster adlı programa katıldığı günden itibaren hayatında da yeni bir sayfa açılmıştır. 

Bu programın hemen ardından oyunculuk üzerine eğitim alan oyuncu sektöre Tatlı Küçük Yalancılar adlı dizi ile adım atmıştır. Asıl adı Mehmet Ozan Dolunay olan oyuncu, Star Tv ekranlarında yayınlanmış olan Yüksek Sosyete adlı dizi ile bir kez daha adından söz ettirmiştir. 2017 yılına geldiğimizde TRT1 ekranlarının gençlik dizisi Lise Devriyesi adlı dizide Yiğit karakterini canlandırmıştır. 

Darısı Başımıza dizisi Ozan olarak da tekrardan ekranlarda olacağı müjdesi ile sevenlerini heyecanlandırmıştır. Oyuncu Melisa Şen olsun ile sevgilidir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu