İstanbullu Gelin

Defne Samyeli İstanbullu Gelin Kadrosunda

Star Tv ekranlarının sevilen her Cuma ekranlara gelen dizisi İstanbullu Gelin’e konuk oyuncu olarak yıllardır adını haber programları sunuculuğu ile adını sıkça duyduğumuz Defne Samyeli gelecek.

defne samyeli resmi 1

İstanbullu Gelin oyuncu kadrosuna bir yeni isim daha dahil oldu: Defne Samyeli. Peki Defne Samyeli kimi canlandıracak? Defne Samyeli kimdir? Bütün bu sorularınızın cevapları haberimizin devamında sizlerle…

İstanbullu Gelin Garip Bey’in Eski Eşi

Garip Bey’in eşi olarak diziye dahil olacak olan Defne Samyeli’nin canlandıracğı karakterin adı da Siren olacak. Oldukça güzel bir yüzü, kıyafet seçimindeki başarısı ile dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Siren, avukat Garip Bey’in eşi Burcu’nun da annesi olarak diziye dahil olacak. Gönlünü Esma Sultan’a yıllar önce açmış olan Garip Bey, Esma’nın kendisine yüz vermemesi ile aşkını kalbine gömmüştür.

defne samyeli resmi 2

Yıllar sonra Garip o duygusunu kaybetmez ve Esma’nın karşısına çıkar. Eski günlerin acısını çıkardığı dakikalar geçtiğimiz hafta büyük bir probleme de neden olmuştur. Faruk annesinin bu gereği ile çılgına dönmüştür. Onu yatıştıran yine Süreyya olmuştur. Bu hafta ise Siren karakteri ile heyecanlı bir bölüm bizleri beklemekte. Peki İstanbullu Gelin’de Siren karakterine hayat veren Defne Samyeli kimdir? Kaç yaşındadır? Kilosu, boyu, daha önce rol aldığı dizilerle ilgili detaylar haberimizin devamında sizlerle…

defne samyeli resmi 3

Mart 1972 tarihinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmış olan Defne Samyeli, hafızalarımıza haber programlarında sunucu olarak yer etmiştir. Sunuculuk dışında köşe yazarlığı da yapmakta olan Defne Samyeli, şarkıcılık ve oyunculuk konusunda da kendini göstermiştir. Yok yok diyebileceğimiz bir yeteneğe sahip olan Defne Samyeli bütün bunların dışında güzelliği ile de tescillidir.

Henüz 19 yaşında genç bir kızken güzellik yarışmasında üçüncülükle adını duyurmuştur. Bir süre Kanal D ekranlarında haber programı sunuculuğu yapan güzel oyuncu, Milliyet  Gazetesi,  Güneş Gazetesi, Show Tv köşe yazarlığı ile de kariyerine bir yenisini eklemiştir. Boğaziçi Üniversitesi mezunu olan Defne Samyeli, “Defne İle Bambaşka” adlı programın da sunuculuğunu yapmıştır.

Tek Başına adlı bir de albümü olan oyuncu, reklam filmlerinde de rol almıştır. Daha önce rol aldığı diziler ise şunlar; Kurtlar Vadisi Pusu, Tek Başına, Albümler, Son Arzum, Babam Sınıfta Kaldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu