Gelinim Mutfakta

Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu? Şok İddia!

Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu? Demet Akalın Gelinim Mutfakta yarışmasından ayrılacak mı? Kulisler de ne konuşuluyor? Gelinim Mutfakta Final mi yapacak? Yoksa yeni bir sunucu mu aranıyor? Hepsi ve daha fazlasını bu haberimiz de bulabilirsiniz.

Güncelleme (14/10/2021) Demet Akalın 14 Ekim 2021 Perşembe günü sunucu olarka programa katılmadı. Yarışmacılar kendi kendilerine programın sunması ile tarihte bir ilk yaşandı. Perşembe ve Cuma günü yarışmacıları kendi yarıştıkları programı sunacak. Haftaya pazartesi günü Songül Karlı programın yeni sunucusu olarka görevine başlayacak

DEMET AKALIN KESİN OLARAK AYRILMIŞTIR. YERİNE SONGÜL KARŞI GELMİŞTİR.

işte Demet’in AÇIKALMALARI;

07/10/2021 tarihinde kulislere düşen bir haber, Gelinim Mutfakta hayranlarını oldukça endişelendirdi. Bu konuda sitemize gelen bir yorumcu da benzer bir durumu ifade etmesi, Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı bırakıyor mu iddialarını beraberinde getirdi.

Bu sezon 2020-2021 sezonunda sunucu değişikliğine giden Gelinim Mutfakta yarışmasın da bu zamana kadar sırası ile

 1. Fatih Ürek
 2. Onur Büyüktopçu
 3. Seda Sayan
 4. Demet Akalın

Yukarıda ismi geçen birbirinden değerli sunucular, programı sunmaya çalışsa da hepsi bir şekilde yarışmadan ayrıldı. Fatih Ürek programı Türkiye’ye tanıtan isim olmasına rağmen, bir anda sunuculuk görevi iptal edilmesi ile izleyenler büyük bir şok yaşamıştı. Akabinde Onur programda adaleti sağlamak isterken, monoton sunumları ve düşük reytingler Onur’un ayağını kaydırdı. Seda Sayan ise bir anda sunuculuk koltuğu boş kalan Gelinim Mutfakta gemisini limana ulaştırmak için geçici olarak kaptanlık (sunuculuk) görevini üstlendiği o dönem kulisler de konuşulmuştu.

Seda Sayan 2020-2021 sezonunu çok iyi şekilde idare edip, büyük sezon finali ile sunuculuk görevini tamamlamasının akabinde, yerine Demet Akalın geldi. Demet ilk zamanlar programa alışma evresinde bocalasa da sonrasında çok iyi toparlamayı başardı. Şu an total reytingler de ilk 25 arasına yavaş yavaş girmeye başardı.

Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu?

Hal böyleyken, Şok bir iddia kulisleri de hareketlendirdi. Demet Akalın Gelinim Mutfakta’yı Bırakıyor Mu? Demet Gelinim Mutfakta’dan ayrılacak mı? Soruları gündeme bomba gibi düştü.

Demet Akalın Gelinim Mutfakta'yı Bırakıyor Mu

Bu konuda sitemize “BOMBA” ismini kullanan yorumcumuzun yaptığı yorumları birebir aktarıyoruz.

“DEMET GELİNİM MUTFAKTADAN AYRILDI. SEBEBİ TORPİL OLAYLARI. DEMET TORPİL OLAYLARINI DESTEKLEMİYORDU VE OLMAMASINI İSTİYORDU. DEMET ÇEKİMLERDE SİNİRLENİP GELİNİM MUTFAKTA KUPASINI FIRLATTI. ÇEKİMLER ŞUAN DURDU, SUNUCU ARANIYOR. PROGRAM FİNAL DE YAPABİLİR…”

Bu haberi bizlere ulaştıran “BOMBA” takma ismini kullanan yorumcu, iddialarına şöyle devam etti;

“ŞÖYLEKİ 2 BÖLÜM SUNUCUSUZ ÇEKİM YAPILMIŞ. SONRA İSE ÇEKİMLER İPTAL OLMUŞ. GÖRECEĞİZ ARTIK..”

Bildiğiniz üzere Gelinim Mutfakta programında çekimler Pazartesi günü, Pazartesi ve Salı günü yayınlanacak bölümler çekilir. Salı günü ise Çarşamba ve Perşembe günü yayınlanacak bölümler çekilir. Çarşamba günü ise haftanın final bölümü olan Cuma günü bölümü çekilir. Yukarıda iddia edildiği gibi iki bölüm sunucusuz çekim yapılması ve sonrasında yaşananlar biraz absürt gelse de iddia oldukça dikkat çekici.

Demet Gelinim Mutfakta’dan Ayrılacak Mı

Demet Akalın hakkında konuşulan ve sitemize gelen iddialar ışığında kısa bir araştırma yapıldığında,

 • Demet Akalın kendi sosyal medya hesabında hala programa ait görüntüleri yayınlaması
 • Programda sunuculuk yaptığı anlara ait olan resimleri instagram hesabının en süt sıralına hala tutuyor olması

Dikkate alındığında Demet programda kaldığı düşünülse de 2. sayfaya konuk olan Fatih Ürek’in açıklamalarına karşı Demet Akalın’ın programda ayrıldığını açıkça ifade etti.

Demet Gelinim Mutfakta'dan Ayrılacak Mı

Demet Akalın’ın bizzat açıklandığı ifadelerle programdan ayrıldığını açıkladı. İşte Demet’in o ifadeleri…

Ben 2 gün diye anlaştım. 10 gün önce ayrıldım ben. Gülben’i alın, Songül’ü alın dedim. Fatih’i bile geri alabilirler. En çok o yakışıyor zaten. Ben kimseyi işinden etmedim.

Gelinim Mutfakta Final Mi Yapacak

Demet Akalın ile yeni sezona başlayan Gelinim Mutfakta final haberleri ise oldukça merak edildi. Demet Akalın halen görevinin başında. Ancak buna karşın Demet başka bir sebeple programı bırakmış olsa dahi yerine yeni isimlerle yola devam edecektir.

Kısaca Gelinim Mutfakta final haberleri şimdilik asılsızdır. Zira dizi ve programlarda her an yeni bir olay ve yeni veriler ışığında bir anda değişim gösterebilmekte. Mevcut durumda Gelinim Mutfakta kesin olarak final yapmayacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

7 Yorum

 1. Fatih Urek olsun gelinim mutfaga Fatih Urege çok yakisyor lutfen çagirin onlari

 2. Fatih Urek olsun sunucu. Fatih Urege cok yakisyor lutfen cagirin ben Fatih Uregi cok cok seviyorum. kimde kim Fatih uregi destekliyor olsa yazinlar

 3. Pazartesi demet akalin var fragmanda bu nasil oluyor ayrildigi haber o zaman studyo ya gelmemesi lazimdi yani bu soru isareti yoksa yalan miydi ayrildigi haber

  1. ÇEKİMLER İKİ HAFTA ÖNCESİNDNE ÇEKİLİYOR MUHTEMELEN PERŞEMBE VE CUMA BAŞKA BİR İSİM GÖREBİLİRİZ.

 4. Gelinim Mutfakta Reytingleri nasil suan demet akalin reytinglerden dolayi ayrildi sa bu iyi degil baska aciklamasi vardir

 5. Hep aslihanmi alacak ya birazda yeniler alsın bune böyle filiz abla aslihan yada yaren ne zamn elenir birazda baskalari alsın artik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu