Gelinim Mutfakta

Demet Akalın Neden Yok! Tarihte Bir ilk! Sunucusuz Program!

Demet Akalın Neden Yok? 14 Ekim Perşembe günü Gelinim Mutfakta Programı sunucusu Demet Akalın Neden Yok? Programı neden sunmuyor. Demet programdan ayrıldı mı?

23 Ağustos Pazartesi günü yeni sezonuna başlayan yarışma programında yeni sunucu Demet Akalın ile birlikte başladı. Demet Akalın gün ve gün programa alışmaya çalışırken 14 Ekim Perşembe günü Demet Akalın neden yok? sorusu bir anda gündem oldu. Demet Akalın’ın neden programdan ayrıldı Soruları gündeme bomba gibi düştü.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Bilezikleri Kim Aldı Öğrenmek için tıklayınız.

=> Gelinim Mutfakta 15 Ekim Cuma Yarışmadan Kim Elendi Öğrenmek için tıklayınız.

=> 15 Ekim Cuma Gelinim Mutfakta Son Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Demet Akalın Neden Ayrıldı

Fatih Ürek ikinci sayfaya katıldığında Demet programdan ayrıldığını, ilki bölüm de sunucusuz çekildiğini ortaya atması üzerine Demet Akalın programa katılıp bizzat açılamalarda bulundu. İşte Demet’in açıklamaları;

“Ben disiplinli bir kadınım. Ben beş gün konserin üstüne 3 gün TV hayatı yapamıyorum. Benim anlaşmam iki gün olmasına rağmen üç güne çıkarıldı. Ben 10 gün önce ayrıldım. Benim yerine Songül’ü alın. Gülben’i alın!”

Demet Aaklın’ın o açıklamalarının tamamı ve Fatih Ürek’in Demet hakkında ki sözleri alt kısımda video içinden verilmiştir.

=> 14 Ekim Perşembe Gelinim Mutfakta Puan Durumu ve sonucunu görmek için tıklayınız.

Demet Akalın Neden Yok? Neden Ayrıldı?

Demet Akalın Neden Yok: Demet Akalın 23 Ağustos Pazartesi günü başladığı yarışma programında sözleşme de iki gün çekim için anlaştığını, bu sözleşmeye istinaden konserler için planlama yaptığını, lakin Gelinim Mutfakta’nın çekimleri üç güne çıkması üzerine konserlerinin aksadığını, bunda dolayı kendi isteği ile programdan çekildiğini açıkladı.

Demet Akalın bir daha geri gelecek mi? Diye sosyal medyada çok sorular var. Demet bir daha programı sunmayacak Demet Akalın’ın yerine 18 Ekim 2021 tarihinde itibaren Songül Karşı sunmaya başlayacak.

Demet Akalın Neden Yok

Demet Akalın programdan çekilmesi ile 14 Ekim Perşembe ve 15 ekim Cuma çekimleri sunucusuz gerçekleşecek. Bu nedenle programın saygınlığı oldukça zedelenecek. Bunda dolayı bir çok yerde Gelinim Mutfakta final yapacak haberleri de yapılmaya başlandı. Ancak Alının bilgiye göre Songül Karlı ile program kaldığı yerden devam edecek.

Sonuç olarak Demet Akalın Neden Yok diye merak edenler için en kısa cevap olarak Demet Akalın kendi isteği ile programdan ayrılmış, yerine Songül Karşı Pazartesi gününden itibaren getirilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. sunucucusuz çok güzel olmuş keşke hiç sunucu olmasa onun yerine şef olsa dış ses olsa her hafta 4 yeni gelin gelse kaynanalar hiç olmasa ne güzel olurdu

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu