Oyuncu

Deniz Altan Kimdir? Kaç Yaşında? Genç Oyuncu Bakın Hangi Dizide Rol Aldı!

Deniz Altan kimdir sorusu Aşk Ağlatır dizisinin başlaması ile pek çok kişi tarafından merak konusu oldu. Show Tv ekranlarında yayın hayatına başladığı günden beri dikkat çeken dizide Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan kimdir, kaç yaşında, nereli sorularının cevaplarını sizlere bu yazımızda sunacağız.

Durul Bazal’ın zalim bir dayıya hayat verdiği Aşk Ağlatır dizisinde Ada’nın arkadaşı olan Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan kimdir hakkında merak edilen tüm soruların cevaplarını sizler için derledik.

Deniz Altan Hayatı Yaşı Bilgileri

Taşrada yaşarken dayısı tarafından zorla evlendirilmeye çalışan Adanın kaçıp İstanbul’a sığınmasıyla başlayan hikayesini konu alan Aşk Ağlatır dizisi oyuncularından biri olan deniz Altan, dizide Çiçek karakterine hayat vermekte.deniz altan kimdir resmi Yusuf’dan hoşlanan Çiçek, onun dikkatini çekmek için elinden geleni yapsa da Yusuf’ın gönlünü bir türlü kazanamaz. Zira Yusuf ona arkadaş gözüyle bakmaktadır. Moda tasarımı öğrencisi olan Çiçek’in en büyük hayali zengin olup bir moda evi açmak. Hayaline ulaşmak için elinden geleni yapma konusunda hırslı olan Çiçek, başarısızlık anında depresyona kolayca girer.

Dizideki oyunculuğu ile merak konusu olan Çiçek karakterine hayat veren Deniz Altan,  1994 doğumlu. Güzel şehrimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açan Deniz Altan, renkli gözleri ve kıpır kıpır halleriyle yer aldığı projede de dikkat çekiyor. İstanbul Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Tiyatro Bölümü mezunu olan güzel oyuncu, Sadri Alışık Akademisi’nde oyunculuk üzerine eğitimini tamamlamıştır.

Terazi burcu olan Altan, daha önce bir dönemin en sevilen dizilerinden olan “Öyle Bir Geçer Zaman Ki” adlı dizide rol aldı. Bu dizide Seher karakterine hayat verdi. Bu dizinin dışında  başrollerini Burcu Biricik ve Birkan Sokullu’nun paylaştığı “Hayat Şarkısı” dizisinde ikinci sezonda rol aldı. Bu dizide de Bade rolüne hayat veren oyuncu diziler dışında tiyatro oyunlarında da yer aldı.deniz altan resmiDizi sektörü dışında sinema filmlerinde yer alana oyuncu, “Görevimiz Tatil” adlı filmde yer aldı. Ayrıca “Plaza” isimli filmde oynadı.

Deniz Altan Boyu Kilosu Yaşı

Güzelliğiyle dikkat çeken Deniz Altan 160 cm boyunda. Deniz Altan’ın kilosu ise 51 kg dır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu