Zuhal Topal'la Sofrada

Derya Gençay Kimdir? (Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Yarışmacısı)

Derya Gençay; 22 Ocak Çarşamba günü Fox TV ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal’la Sofrada programını 323. bölümünde yarışan gelinimiz oldu. Derya Gençay kimdir? Kaç yaşında? Aslen nereli? sorularını kısaca sizlere aktaracağız.

Zuhal Topal’la Sofrada Derya Gençay 17 yıllık evli ve iki çocuk annedir. Genç yaşta hayatın sorumluluğu omuzlarına binen Derya, görünüm itibari ile daha yaşlı olmasını beklerdik. Ancak Derya 26 yaşında bile göstermediği için sunucumuz Derya’nın bu haline oldukça şaşırdı.

Derya Gençay - Zuhal Topal'la Sofrada 22 Ocak Çarşamba Yarışmacısı

20 Ocak Pazartesi – 24 Ocak Cuma 2020 haftasında yarışan ve büyük ödülü almak için yarışan yarışmacılardan bir tanesi olan Derya Gençay hakkında merak edilen soruların cevapları, hemen alt kısımda sizleri bekliyor. 

Derya Gençay Kim?

Zuhal Topal'la Sofrada Derya Gençay - 22 Ocak Çarşamba Yarışmacısı

  • Aslen Kahramanmaraşlı
  • Şu an 36 yaşında
  • Beş kız kardeşi var
  • 16 ve 13 yaşında iki çocuk annesidir
  • Bir kız ve bir oğlu var
  • Genç yaşta evlenmiş
  • 17 yıllık evli
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • 1984 yılında Kahramanmaraş da dünyaya gelmiştir

Derya Gençay; 36 yaşında olmasına rağmen görünümü ile çok genç gösterdiğini dile getiren sunucumuz da 36 yaşında olduğunu duyar duymaz kısa bir şok geçirdi. 

Kaynanası Sevim hanım ile iyi anlaşan ama çocuklarını büyütürken destek örmediğini söyleyen derya şu an çalışmadığını açıkladı. Sevim hanımın diğer gelinleri işte çalıştığı için kaynanası onların çocuklarına baktığını, ama kendisi daha çocuk yaşta iken anne olduğunu ama tek başına büyüttüğünü açıkladı.Zuhal Topalla 22 Ocak Yarışmacısı Derya Gençay ve Gözlüklü Kaynana

Çocukları ,ile arkadaş gibi olan Derya’nın beş kardeşi var. Bu kardeşlerin hepsi de kız olduğunu duyan sunucumuz kısa bir şok geçirdi. Ancak kalabalık ailede büyümenin çok eğlenceli olduğunu ama kendisi çekirdek ailede büyüdüğünü açıkladı. 

Genç yaşta evlenen Derya daha çocuk yaş sayılabilecek zamanda sorumluluk sahibi olduğunu. İlk çocuğunu büyütürken oldukça zorlandığını, ne annesinde nen de kaynanasında destek görmediğini açıklayan Derya genç yaşta anne olmanın verdiği sorumlulukla mutfağa çok hakim olduğunu söyledi.

 

=> Bu arada Gözlüklü kaynana Sevim’in gelini Derya’nın yarıştığı gün hem kaynanalardan hem de programın sunucusu Zuhal Topal’dan kaç puan aldığını görmek için [pembebuton]Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak Çarşamba Puan durumu[/pembebuton] konulu yazımıza göz gezdirebilirsiniz. 

Derya Gençay’ın Resimleri

Zuhal Topal’la Sofrada 22 Ocak 2020 Çarşamba günü 323. bölümünde yarışan Derya Gençay’ın resimleri alt  kısımda sizleri bekliyor.

 

Zuhal Topalla Sofrada Derya Gençay’ın Videosu

Fox TV ekranlarında yayınlanan hem yemek hem de gelin kaynana konseptini bir arada sunan programın 323. bölümünde yani 22 Ocak Çarşamba günü yarışan Derya’nın yarıştığı bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu