Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul 3 Ocak’ta Neden Yayınlanmadı? Yeni Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Dirilir Ertuğrul 102. bölüm Neden yayınlanmadı? Diriliş Ertuğrul 3 Ocak’ta Niçin Yayınlamadı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Diriliş Ertuğrul 102. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak? 

Trt 1 ekranlarında yayınlanan Diriliş Ertuğrul dizisi 101. bölümü ile 27 Aralık’ta ekranlara yeni bölümü ile ekranlar gelecek. Ancak Geçtiğimiz yıldan hatırladığımız Büyük bütçeli yapımlardan olan diriliş Ertuğrul yeni yılın ilk haftası yayınlanmayacak. Peki neden Diriliş Ertuğrul’un yeni bölümü yayınlanmayacak? Yılın ilk haftası kanal da yapılan reklam düzenlemeleri ve ayrılan bütçelerden kaynaklı olduğunu söyleyebiliriz. Diriliş Ertuğrul 3 Ocak’ta ise bu dönemin kısa bir özeti yayınlanacak. Diriliş Ertuğrul da bu hafta ne bekliyoruz. 

Diriliş Ertuğrul 99. Bölüm Resmi3

 Trt 1 ekranlarında yayınlanan ve her hafta yeni rekorlara koşan Diriliş Ertuğrul adlı dizinin 27 Aralık‘ta ekranlara gelecek olan 100. Bölümde,Ertuğrul bey oğlu Gündüz’ün kaçırılmasından dolayı Karacahisar seferini yine ertelemek zorunda kalacak. Tüccar Niko, Tekfur Ares için çok önemli birisi olduğu için takas yapmak isteyecek. Çavdar obası da çok karışık Bahadır adamları ile toyu basip beyliği almak isteyecek. Buna Turgut alp müsade etmeyecek. Muhtemelen Emir Saadettin olayi çözüp Sultanın güvenini kazanmaya çalışacak. 

Diriliş Ertuğrul Yeni Sezon Resmi7

Diriliş Ertuğrul bu sene son sezonu olduğunu da hatırlatmak gerek. O yüzden bu yıl Sonuna Karacahisar kalesi de feth dilmesi bekleniyor. Devamında Diriliş Osmanlı şeklinde devam etmesi bir kaç yıl ertelenebilir. Yapımcı Mehmetçik Kutül amare dizisine yoğunlaşacak. Devamında muhtemelen Diriliş Osmanlı projesi yayınlanacak. Ancak dizi sektöründe her şey anlık gelişiyor. Şimdilik aldığımız kulis bilgisi bunlar.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu