Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Göktuğ Karakterini Canlandıran Oyuncu Hayatını Kaybetti

Diriliş Ertuğrul Göktüg karakteri ile dikkatleri üzerine çeken oyuncunun bu gün sabah saatlerinde geçirdiği trafik kazasında hayatını kaybettiği gündeme bomba gibi gibi düştü. Diriliş Ertuğrul Göktüğ’u canlandıran oyuncunun hayatını nasıl kaybetti? İşte detaylar.

Diriliş Dizisinin Göktuğ Karakteri Arda Öziri Hayatını Kaybetti

Diriliş Ertuğrul Göktüğ olarak diziye dahil olan ve oyunculuğu ile herkesi hayran bırakan usta oyuncu Arda Öziri dün gece saatlerinde hazin bir kaza geçirdiği öğrenildi. Sosyal medya da Arda Öziri öldü mü? Yoksa yalan haber mi? Arda Öziri nasıl öldü? şeklinde soruları görünce bu haberi açma gereği duyduk. Arda Öziri dün yayınlanan Şampiyonlar ligi maçını izlemek için en yakın arkadaşının yanına gelmiş, arkadaşı ile birlikte güzel vakit geçirdikten sonra geç saatlerde eve geri dönmek istemiş. Ancak en yakın arkadaşı geç olduğunu yarın gündüz gözü ile gitmesini istese de Arda işleri olduğunu söyleyip kendisine ait olan motosiklet ile evine doğru yola çıkmıştır.

27 Mayıs Pazar günü gece 03:00 geçtikten sonra Arda Öziri kontrolündeki motosiklet temde sebebini emniyet yetkililerin araştırdığı nedenle kaza geçirmiştir. Olay sonrasında Arda Öziri hemen Ümraniye de bulunan Eğitim ve araştırma hastanesine kaldırmıştır. Doktorlar tüm müdahaleleri yapmalarına rağmen genç oyuncuyu hayatını Kaybetmiştir.

Usta oyuncunun ailesine başsağlığı dilerken oyunu Arda Öziri’nin son yolculuğuna İzmir de bulunan 9 Eylül Üniversitesinin kampüs içerisinde düzenlenecek tören akabinde Alsancak da bulunan Hocazade Camide cenaze namazı kılınıp Işık kent mezarlığına defni gerçekleştirilecek. Buradan Arda Öziri’nin ailesine taziyelerimizi iletiyoruz. Arda Öziri kimdir? Hep birlikte hatırlayalım.

Arda Öziri Kimdir?

Eylül 1978 senesinde İzmir’de hayata gözlerini açan Arda şu an 39 yaşındadır. Arda Öziri başak burcudur ve burcunun bazı özelliklerini taşımaktadır.  Arda kendisini oyunculuk alanında geliştirmek ve bu sektörde olmak için “Dokuzeylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü” nü başarı ile tamamlar. Üniversite biter bitmez 1997 yılı yapımı olan “Ruhsar” adlı dizide konuk oyuncusu oldu. Arda’nın yıldızının parlamasında üç önemli dizi var.

göktuğ öldü mü

Bunlar sıra ile 2000 yılı yapımı olan “Yedi Numara” adlı dizideki “adalet” karakteri ve 2002 yılı yapımı olan “Asmalı Konak” adlı dizideki “Haluk” karakteri  ve son olarak “Kınalı kar” adlı dizideki karakterler Arda’nın yıldızının parlamasında km taşlarından olmuştur. Arda “Diriliş Ertuğrul” adlı diziye dahil olmadan evvel 2015 yılı yapımı “Aşkın Bedeli” adlı dizide “Poyraz haznedar” adlı karaktere hayat veriyordu.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu