Diriliş Ertuğrul İrene Kim? (Gündüzün Aşık Olduğu Kız) Gerçek Adı Ve Bilgileri

TRT 1 ekranlarının en sevilen dizisi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde İrene karakteri merak konusu oldu. Lefke tekfurunun kızı olan ve Gündüz Bey’in aşık olduğu İrene hakkında merak edilen tüm detaylar yazımızda siz değerli takipçilerimizle.

Diriliş Gündüzün Aşık Olduğu Kız İrene Kim? İrene’nin Gerçek Adı Ne?

Lefke Tekfurunun kızı olan İrene, Gündüz Alp’e aşık olmuştur. Gündüz de ona aşık olur. Gizli bir not ile buluşma yerini bildiren İrene, Gündüz ile gözden uzak bir yerde buluşur. İrene o kadar güzeldir ki gözlerini ondan alamaz. Diriliş Ertuğrul’un bu sezona damga vuracak bir aşkı olan Gündüz-İrene aşkı diziye farklı bir tat getirdi.

Diriliş Ertuğrul dizisinde İrene ile buluştuğunu gizleyen Gündüz Bey, babasının karşısında zor durumda kalır. Ama yine de İrene ile buluştuğunu söylemez. Bu buluşma sırasında İlbilge Hatun olan olayların sorumlusu olarak Gündüz’ü görür ve gittiği yeri bile gizliyor diye kendini savunur. Neyse ki Gündüz bu zor durumdan kurtulur ama babası ona bir kadına el kaldırdığı için çok kızmıştır. 

Diriliş İrene hakkında paylaştığımız bu bilgilerin ardından hemen sizlerle İrene’ye hayat veren oyuncu hakkında detayları paylaşmaya geçelim. Diriliş Ertuğrul İrene’nin gerçek adı  Rümeysa Arslan. Annesi öğretmen babası ise futbol antronörü olan Arslan, 1998 senesinde Çanakkale’de dünyaya gözlerini açmıştır.

Yine Çanakkale’de bulunan 18 Mart Üniversitesi’nde Radyo, Sinema ve Televizyon Bölümü’nü kazanan oyuncu oyunculuk üzerine eğitim almaya karar verip bu bölümde eğitim almamaya karar vermiştir.meleklerin aşkı rümeysa arslan resmi

Hemen akabinde de konservatuvar sınavlarına girerek oyunculuk üzerine kendisini yetiştirmeyi planlamıştır. Tabi tek hayali oyunculuk değildir. Sesi de oldukça iyi olan oyuncu konservatuvar sınavında başarılı olup İstanbul Haliç Üniversitesi Opera Bölümünü kazanmıştır. Hala da bu üniversitede eğitimine devam etmektedir. Bu arada Diriliş Ertuğrul Gündüz kim? Hangi oyuncu canlandırıyor? Merak ediyorsanız tıklayınız.

Son olarak Show Tv’de yayınlanmış olan Meleklerin Aşkı dizisinde Melek’in arkadaşı Deniz karakterine hayat vermiştir. Haliç Üniversitesi mezunu olan güzel oyuncunun boyu ve kilosunu merak edenler için de hemen bilgilerini paylaşalım. Oyuncu 170 cm boyunda ve 53 kg ağırlığında.diriliş irene kim rumeysa arslan resmiOyuncunun sesi de yüzü kadar güzel. İşte sizler için bulduğumuz seslendirdiği o şarkının videosu.

İrene Diriliş Ertuğrul Rumeysa Arslan Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın