Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Komutan Titan Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Diriliş Ertuğrul bölümünde 96 bölümünde Türk Oba larına komutan Ares’in emirlerini getirecek olan Titan kimdir Gerçek adı nedir Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Diriliş Ertuğrul Komutan Titan Kimdir?

Diriliş Ertuğrul 22 Kasımda ekranlara gelen 96 bölümünde komutan Ares Ertuğrul’un Sulhi sallamasın engel olmak için komutan titanı Türk havalarına saldırmak için çağırdığını evindeki askerlere Bildirir Peki komutan kimdir Ertuğrul obasına  nasıl Bir tehlike arz edecektir Diriliş Ertuğrul isimli dizide komutan Titan komutan tekfur Ares’in  gizi emellerine ulaşmak için Ares’in talimatlarıyla en zayıf Türk obaların a saldırıp bölgede üç beyi olan Ertuğrul beyi sultana karşı eksik ve yetersiz göstererek emir saadettin’i geri getirmeye çabalayacaktır.

Diriliş Ertuğrul Komutan Titan Resmi

 

Komutan Titan karakteri diriliş Ertuğrul adlı dizinin 97. Bölümünde diziye dahil olacak. Yani oynayacak kişi belli ancak izleyici ile paylaşılmadı. Bizde sizlere kısa sürede bu haberi paylaşacağız.

Diriliş Ertuğrul Titan Resmi12

Diriliş Ertuğrul adlı dizide 96. Bölümde diziye dahil olan Komutan Titanı gerçekte kim canlandırıyor. Titan karakterini Oğun Kaptanoğlu canlandırmaktadır. Aralık 1977 yılında hayata gözlerini Açan Oğun Diriliş dizisindeki rolü bize geç tanımamıza sebep oldu. Saç ve sakallar ile yaptığı değişiklik çok farklı bir görünüm kazanmış.

Diriliş Ertuğrul Titan Resmi13

Ogün Kaptanoğlunu “Hababam sınıfı Merhaba” filmindeki “tipsiz rolu ile hatırlıyoruz. Kendisi de bu film ile yıldızı parlamıştır. Daha sonra hababam sınıfı yeni nesil filmlerinde de oynamıştır. Oğun Kaptanoğlu Diriliş dizisinden önce deli gönül dizisinde “Ahmet Ertuğrul” karakterine hayat vermişti. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu