Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Marya Kimdir? Gerçek Adı Ne?

Diriliş Ertuğrul yeni sezon hazırlıkları tamamlandı ve geri sayım başladı. Diriliş Ertuğrul yeni sezon ilk bölümü ile 25 Ekim Çarşamba günü izleyici karşısında olacak. Yeni sezonda Diriliş’e pekçok isim de eklendi. İşte o isimlerden Marya’nın gerçek adı, nereli olduğu, hangi dizilerde rol aldığı gibi detaylar haberimizin devamında…

diriliş ertuğrul marya resmi

Diriliş Ertuğrul Sera Tokdemir Kimdir?

Diriliş Ertuğrul’da Maysa karakterine hayat verecek olan Sera Tokdemir 1981 senesinde bir kıyı şehri olan Mersin’de gözlerini dünyaya açmıştır. Babasının mesleği at yetiştiriciliği olunca Sera Tokdemir ata binmeyi çok iyi bilir. Hatta atları o kadar sevmektedir ki üç tane atını yarışlarda koşturmaktadır. Bilkent Üniversitesi Turizm ve Otelcilik Meslek Yüksekokulu mezunu olan güzel oyuncu tiyatro, diksiyon ve şan eğitimi almıştır. Bora adından bir oğlu olan güzel oyuncu eşi ile yollarını ayırmıştır. Pekçok reklam filminde rol alan oyuncu, 2009 senesinde dizi sektörüne İstanbul Çocukları ile girdi. Daha önce Kertenkele, Anasının Oğlu, Yüksek Giriş, Su Ve Ateş, Ben De Özledim, Bana Bir Soygun Yaz, Hayat Devam Ediyor, Çakallarla Dans, Kanıt, Kapalı Çarşı, Hırçın Kız Kadife, Ey Aşk Nerdesin, Aşk Geliyorum Demez, İstanbul Çocukları gibi pek çok yapımda rol almıştır. Kliplerde de oynamış olan oyuncu Diriliş’teki rolüyle adından söz ettirecek gibi. 

sera tokdemir resmi

Diriliş Ertuğrul Marya Kimdir?

Marya güzelliği ile dillere destan, bakanın bir daha bakmaya çalıştığı naif bir güzelliğe sahiptir. Yaklaşık 18 yaşlarında olan Marya kendisinden küçük erkek kardeşi vardır. Marya babası ile birlikte ticaret yapmak için yola çıkar. Korsanlar bulundukları gemiye baskın yaparlar. Korsanlar babasını öldürüp erkek kardeşi ve Marya’yı esir olarak alırlar ve Marya köle pazarında Simko’num yakın dostuna satılır. Marya’nın yolu Ertuğrul bey ile kesişecektir. Marya’nın erkek kardeşi ise Marya’nın peşine düşecektir.

Sera Tokdemir Resimleri

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu