Diriliş Ertuğrul Nea Kim? (Osman’ın Sevdiği Kız) Gerçek Adı Ve Bilgileri

TRT 1 ekranlarının reyting rekortmeni dizisi Diriliş Ertuğrul’da Osman’ın sevdiği kız Nea hakkında hazırladığımız bu yazımızda sizlere Diriliş Nea kim, Diriliş Nea’nın gerçek adı ne, kaç yaşında, nereli hakkında bilgiler sizleri bekliyor.

Diriliş Nea Kim? Evdokya’nın Kardeşi’nin Gerçek Adı Ne?

Ekranlarının vazgeçilmezi haline gelen Diriliş Ertuğrul dizisinde bu sezon dizinin son sezonu olması nedeniyle de her an daha da heyecanlı ve güzel. Zaman atlamasının ardından bebek olan Osman büyümüş hatta bir kızdan hoşlanmaya başlamıştır. Evdokya’nın küçük kız kardeşi olan Nea, babasının bir anda yataklara düşmesiyle zor günler yaşamaktadır.

Babasının kendisine verdiği kolyenin kaybolmasına Osman’a anlatınca Osman o kolyenin bulunması için kendi kendine söz verir. Babası Ertuğrul ona ava çıkmayı yasaklamasına rağmen av alanına herkes uyurken gizlice giden Osman Nea’nın baba yadigarı kolyeyi de bulur. Bu kolye olayından hiç kimseye bahsetmeyen Osman bu av alanına gitmesi sonrasında olay üstüne olay yaşar. Diriliş Osman kim için tıklayınız. 

Osman’ın ava gittiğini anlayan abisi Savcı hemen üstünü giyinip kardeşini bulmaya gider. Osman’ı zor durumdan kurtaran Savcı kendisi zor durumda kalır. Yaralı halde olan Savcı çok kötü yaralanmıştır. Osman ile Nia arasında duygusal anlamda da bir aşk söz konusu gibi. Peki sizce Nia ve Osman arasında bir şeyler olacak mı? 

Diriliş eRtuğrul dizisinde Nia ile ilgili bir diğer önemli nokta babasından kalan o kolye. Kolye’nin bir sırrı mı var. Nia’nın babası önemli olmasa kolyeni kaybetme demezdi zira. Kaybetme dediğine göre kolyenin bir sırrı var ama sizce ne? Yorumlarınızı bekliyoruz. diriliş ertuğrul nia kim melis naz öztaş resmi

Diriliş Ertuğrul dizisinde Osman’ın sevdiği kız olan nea’nın gerçek adı Melis Naz Öztaş. 23 Şubat 2007 doğumlu olan Öztaş, 2018 itibariyle 11 yaşındadır. Şu an 145 cm boyunda olan Diriliş Ertuğrul dizisinde Nea karakteriyle bilinen çocuk oyuncu, 38 kg dır. Daha önce herhangi bir dizide rol almamış ola Melis Naz Öztaş, TRT 1 ekranlarının fenomen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisiyle ilk oyunculuk deneyimini de elde etmiştir. 

Diriliş Ertuğrul dizisi oyuncularına dahil olan Melis Naz Öztaş’ın nasıl oyunculuk sergilediğini görmek açısından bir video ile sözlerimizi sonlandırmak istedik. İşte  video.

Nia Diriliş Ertuğrul Melis Naz Öztaş Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter

Etiketler:
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın