Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Rabia Hala Hatun Kim? Diriliş Rabia Bala Hatunu Kim Canlandırıyor?

Eylül ayının sonlarına doğru başlaması beklenen Diriliş Ertuğrul oyuncuları arasına yeni bir yüz dahil oldu. İsimsizler dizisinde Hande karakterine hayat veren güzel oyuncuyu Diriliş Ertuğrul Rabia Bala hatun olarak izleyeceğiz. Aldığımız habere göre Diriliş Rabia Bala hatun karakterini canlandıracağını duyduğumuz oyuncu kim olduğunu ve daha önce nerelerde oynadığını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Diriliş Rabia Bala Hatun Kimdir? Hangi Oyuncu Canlandıracak?

Çok yakında başlayacak olan Diriliş Ertuğrul dizisi sevenleri tarafından sabırsızlıkla beklenirken, dizinin arka planında hikayenin temasına uygun bir birinden kaliteli isimleri dizi kadrosuna dahil etmek için yoğun mesai içerisinde cast çalışmaları yapılıyor. Bu sezon Diriliş Ertuğrul dizisi bir veya iki ay devam ettikten sonra aynı gün aynı saatte Diriliş Osmanlı temasına geçileceği ve Ertuğrul karakterini canlandıran oyuncu Engin Altan Düzyatan diziden ayrılacağı konuşulurken yetkili ağızdan bu konuyu aydınlatacak çok önemli açıklamalar geldi.

Bu sezonda Diriliş Ertuğrul adı ile devam edeceğini kamuoyuna duyurdu. Bu nede demek oluyor. Niçin böyle bir açıklama yapıldı derseniz. Ertuğrul bey bu sene de TRT 1 ekranlarında yer alacak. Hali hazır da Mehmet Bozdağ’ın çok emek verdiği ve ilk sezon istenilen reytinglere ulaşamadığı Kütül Amare dizisine yoğunlaşacağını gelecek sene Diriliş Osmanlı projesi start vereceği kulislerde konuşulmakta. Ancak bu dizi sektörü o kadar ani değişiyor bazen bu hıza bizler dahi yetişemiyoruz.

Mehmet bey aslında Diriliş Ertuğrul’u tarihe uygun planlayıp 2 sezon düşünüldüğünü ama halkın yoğun talebi üzerine sezon sezonu çekeceklerini söyledikten sonra geçtiğimiz sezonda final yapacağını beklerken bu sene de devam kararı aldı. Bir çok dizi eleştirmeni ilk al Diriliş Ertuğrul teması ile devam edip ikinci Ay Diriliş Osmanlı’ya geçileceğini söylemiş ve yorumlamışlardı. Ancak onlar da yanıldı.

Yapımcı ve senarist Mehmet bey bu sene de Dirilişe devam edileceğini açıkça duyurdu. Peki hikaye nereye gidecek? Neyi anlatacaklar? Aldığımız habere göre dışarıda Moğol ile uğraşırken Selçuklu Devletinin yanlış politikalarla çöküşü diğer yanda Osman beyin büyümesi ve gençliği bu sene içerisinde işlenecek konular arasında yer alacak. Diriliş Ertuğrul Rabia bala hatun (Hande Soral) Resmi 1Osman beyin gençliğinde konuştuğu Diriliş Rabia bala hatun rolüne hayat vereceğini düşünüyoruz. Tabi dizi gerçek hayata uygun ilerlemediği için şu an yapılan ve yapılacak olan her şey senaristin kafasına hayalinden çıktığı hikaye olduğu için tahminlerden öteye gidemiyoruz. Diriliş Ertuğrul Rabia Bala hatun kim hangi oyuncu canlandırıyor? Oyuncunun gerçek adı ne olduğunu alt paragrafta sizleri bekliyor.

Diriliş Rabia Bala Hatun Karakterine Hayat Veren Oyuncu Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda oyuncularına yeni isimler dahil oldu. Diriliş Ertuğrul Rabia bala karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Hande Soral’dır. 1987 doğumlu ve Bursa’da dünya’ya gelen oyuncu 2008-2010 yıllarında ise Küçük Kadınlar dizisinde oynamıştır. 2012 yılında Alev Alev dizisinde rol alarak dizi hayatını devam ettirmiştir.

2013 yılında Böyle Bitmesin’de rol almıştır. 2014 yılında ise yönetmenliğini Ata Türkoğlu’nun yaptığı bir roman uyarlaması olan Yılanların Öcü’nde başrol oyuncusu olarak rol almıştır. 2016 yılında ise Kalbim Yangın Yeri dizisinde adından söz ettirmiştir. En son olarak ise 2017’de Kanal D ekranlarında Evlat Kokusu dizisiyle bir kez daha adından söz ettirmiştir.

Diriliş Ertuğrul Rabia Bala’nın Diziye Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu