Diriliş Ertuğrul Sancar Bey Diziden Ayrıldı Mı?

Diriliş Ertuğrul adlı dizide 22 kasımda yayınlanan bölümde Sancar bölgeden sürgün edildi. Sancar bey gerçekten diziden çıkacak mı? Bu soruların cevabını yazımızın devamında bulabilirsiniz

Diriliş Ertuğrul Sancar Diziden Ayrıldı Mı?

Diriliş Ertuğrul adlı dizide 22 Kasım ile ekranlara gelen 96 bölümde Ertuğrul beye yani üç beyi olan Ertuğrul Bey’e herkesin içerisinde Kılıç çekmiş bu duruma da bütün beyle şahit olmuştur Ertuğrul Bey Sancar beyin hükmünü Beyler toyunda kararlaştırılmıştır Ertuğrul Bey Asi davranan sancakbeyi önce affetme düşüncesinde iken Beylerin önünde yine küstahça konuşmaya çalışan Sancar Beye Yaptığı hatanın farkına varamadığı için ölüm emri yerine bölgede Sürgün eder bu duruma babası Bahadır Bey karşı çıkar.

Araya giren Emir Sadettin köpek çaktırmadan Bahadır Bey’e akıllı olması gerektiğini söyler Peki Sancar Bey gerçekten diziden ayrıldı mı şunu kesinlikle söyleyebiliriz Sancar Bey belli bir süre gözükmese de diziden tamamen ayrılmayacak ilerleyen bölümlerde Sancar Bey karakterini yine göreceğiz. Sancar bey Ertuğrul beye karşı geriden ve gizliden iş yürütecek.

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: , , ,
Eklenme Tarihi: 22 Kasım 2017

Konu hakkında yorumunuzu yazın