Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul “Sancar Bey” Kimdir? Sancar Beyi Kim Canlandırıyor?

Diriliş Ertuğrul  adlı dizi 4. Sezonunda diziye yeni isimler dahil oldu. Bu isimleri sitemizde detaylı olarak tanımaya devam ediyoruz. Bu gün tanıyacağımız kişi Bahadır beyin oğlu Sancar bey olacak.

diriliş sancar bey resmi

Diriliş Ertuğrul “Sancar Bey”  Kimdir?

Diriliş Ertuğrul adlı diziye 4. sezonda katılan Sancar bey Bahadır beyin tek evladıdır.  Sancar bey çavdar soyundandır. Belkide o yüzden amcasının oğlu yani Candar beyin oğlu Ural’a fevri hareketleri noktasında benzer ama Ural gibi hainlikleri olmayacak. Daha çok Dodurga beyinin oğlu Tuğtekin gibi toy bir bey olduğu için bir çok hata yapacak ve yaptığı hatalar ile hem kendisinin başını hem de obasını tehlikeye atacak bir tip. Bahadır bey Sancar’dan başka oğlu yoktur.

Gurbey İleri Sancar bey Resimleri1

 

Belkide o yüzden şımarık büyümüş ve kendisini bir şey zannetmiştir. Diriliş Ertuğrul 4. sezonda anlaşılan o ki Sancar bey başını belaya sokarken Ertuğrul ve alpleri yardımına koşacak. Böylelikle Bahadır beyin bir avuç kadar kalan obasını fevri ve dik başlı oğlunun heva ve heveslerine kurban etmek istemeyen Bahadır bey Kayı obası ile katılma kararı almasına vesile olacak. Peki dizide Sancar beri canlandıran Sancar beyi kim canlandırıyor işte cevabı.

Diriliş Ertuğrul Sancar Beyi Canlandıran “Gurbey İleri” Kimdir?

Diriliş Ertuğrul dizisinin 4. sezonunda diziye dahil olup Sancar beyi canlandıran “Gurbey İeri” dir. 1988 yılında hayata gözlerini açan Gurbey kova burcudur. 29 yaşının içerisinde olan Gurbey, oyunculuk sektörüne tahsilli olarak girenlerden . Gurbey “Beykent Üniversitesi Oyunculuk Bölümü” mezunudur. Gurbey daha 19 yaşında iken 2007 yılı yapımı olan “Arka Sıradakiler” adlı dizideki “Kerem” Rolü ile ilk Tv ekranında kendisine yer buldu.

 

Gurbey İleri Sancar bey Resimleri4

Buradaki oynadığı performansı çok beğenildiği için 2011 yılında “Kalbim Seni Seçti” adlı dizide “Kaan” karakterine hayat verdi.  Kariyerinin bu zamana kadar zirve noktası “Muhteşem Yüzyıl” adlı dizde “Şehzade Mehmet” karakterini canlandırması ile oldu.  Daha sonra 2014 yılında “yasak” 2015 yılında “Kaderimin yazıldığı gün” 2016 yılında ise “Eve Dönüş” adlı dizilerde yakışıklı oyuncuyu izleyebildik. Son zamanlarda oynadığı dizi ise 2016-2017 yılları arasında “Sevda Kuşun Kanadında” adlı dizide “Asım” Karakterine hayat veridi.

Gurbey İleri (Sancar Bey) Fotoğrafları 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu