Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul Sivas Emiri Hüsameddin Karaca Kim? Gerçek Adı Ne?

Diriliş Ertuğrul 4 Nisan Çarşamba günü 113. Bölümü ile seyirci karşısına çıktı. Sultan Gıyaseddin Emir Saadettin’i öldürmek için kurduğu planda en çok güvendiği devlet adamı ile av sırasında buluştu. Diriliş Ertuğrul Sivas Emiri Hüsameddin Karaca Kim? Diriliş Sivas Emrini Kim Oynuyor? Bu soruların Cevaplarını yazımızın devamında bulabilirsiniz.

Diriliş Ertuğrul Sivas Emiri Kim?

Sultan Gıyaseddin Selçuklu devletinin görünen sultanı değil gerçek hakimi olmak için devletin başında bir bela olan her yerde eli kolu olduğu için kanuni yollarlar mücadele edilemeyen ayrıca sultan olmasında babası Alaaddin Keykubat’ı öldürülmesinde annesi Mahperi hatunun parmağı olduğunu bildiği için normal yollarla baş edemeyince devlet kadrosunda en güvendiği isim olan Sivas emiri olarak görev yapan Hüsameddin karaca ile Ertuğrul beyi Emir Saadettin’i öldürmek üzere görevlendirir. Sivas Emiri Hüsameddin Karaca ketum biri olması ve kafasına koyduğu işi canının son damlasına kadar yapmak için mücadele edebilecek cesur biri olmasından dolayı Gıyaseddin Keyhüsrev onu en kritik göreve seçmiştir. Bakalım Emir Saadettin’i öldürebilecek mi? Diriliş Ertuğrul Sivas Emri Hüseyin Karacanın gerçek adı ne? bu sorunun cevabı bir alt başlıkta sizleri bekliyor.

Diriliş Ertuğrul Sivas Emri Hüsameddin Karacanın Gerçek Adı Ne?

Diriliş Ertuğrul 113. Bölümü ile 4 nisan çarşamba günü seyirci karşısına çıktı. Bu hafta diriliş Ertuğrul dizine konuk oyuncu olarak katılan diriliş Ertuğrul Sivas Emrini…. canlandıran oyuncununu adı Burak Demir’dir. Kasım 1978 yılında Başkent Ankara da hayata gözlerini açan Burak Akrep Burcudur. Oyunculuk üzerine “Ankara Bilkent Üniversitesi Tiyatro bölümü” alanından mezun olmuş, oyunculuğun lisans düzeyinde eğitimini almıştır. Oyuncu olarak daha dizi ve filmlerde oynamadan 1997 yılında “Sevmemeli” sinema filminin müzik yönetmeni olarak bu sektöre girse de oyuncu olarak karşımıza üç yıl sonra 2000 yılında “Bizim Evin Halleri” dizisinde “Rüzgar Aslan” karakterini canlandırarak dizi sektörüne girdi. bu dizide yaklaşık beş yıl kadar kendini gösterme fırsatı bulduktan sonra 2006 yılında yine bir dizide “Kanlı Düğün” dizisinde Adil Bey olarak karşımıza çıkmıştı. Yine aynı yıl “İffet” dizisinde bölüm oyuncusu olarak katılmış bir tetikçiyi canlandırmıştı.

 

Diriliş Ertuğrul Sivas Emiri Hüsamettin Karaca ResmiDikkatleri üzerine çekmesi 2010 yılında yayınlanan “Farklı Desenler” dizisinde “Şeref Efegil” karakteri ile dikkatleri üzerine toplamayı başarmıştı. Yıldızının parlaması iki popüler dizi sayesinde olmuştur. Bunlardan ilki 2014 yılında “Arka Sokaklar” dizisinde “Sidar” karakteri ile Rıza baba ve ekibi çok uğraştırmıştı. 2013 yılında ise “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde ise “Hüseyin” olarak karşımıza çıkmış. Oyunculuğu ile büyük beğeni toplamıştır. Diriliş Ertuğrul kadrosuna dahil olmadan evvel son olarak ise “Şevkat Yerimdar” dizisinde ise “Niko” olarak izleme fırsatımız olmuştu.

Burak Demir’in Şevkat Yerimdar Dizisindeki Rolünü Hatırlayalım

Burak Demir Şevkat yerimdar dizisinde Niko karakterini canlandırmıştı. Oyuncunun buradaki performansını hep birlikte izleyelim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu