Diriliş Ertuğrul

Diriliş Ertuğrul’a Yeni Gelen Oyuncu (Aslıhan Güner)

Mehmet Bozdağ” senaryosunu kaleme aldığı, yapımcılığını “Tekden film” tarafından yapıldığı, yönetmen makamında  Metin Günay’ın olduğu Diriliş Ertuğrul  adlı dizi yayına girdiği günden itibaren reyting rekorları kırmış her hafta bu geleneğini devam ettirmeyi başarabilmiştir. 2017-2018 yılında Diriliş Ertuğrul adlı diziye yeni yüzler dahil oldu ve olmaya da devam ediyor.

aslıhan güner resmi2

Diriliş Ertuğrul 2016-2017 yılında 26 Ekimde Yayına girmişti. Bu yıl aldığımız kulis bilgisine göre Yine Ekim Ayında yayına gireceği, yeni sezon çekimleri başladığı bilgisini aldık. Tam tarih olarak yapımcı, kanal yetkilileri ve çekimlerin tamamlanması etkili olacaktır. Yeni sezon ile alakalı basına yeni bilgiler sızmaya devam ediyor.Bunlardan bir tanesi de Diriliş Ertuğrul adlı dizinin oyuncu kadrosuna yeni yüzler dahil oluyor. Şu an için en net olan kişi Aslıhan Güner oldu. Aslı güner Diriliş Ertuğrul adlı dizide hangi karaktere hayat vereceği tamamen sır gibi saklanıyor. Güzel oyuncu Aslıhan Güner Nereli? kaç yaşında? Daha Önce hangi dizide rol aldı? Hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında bulabilirsiniz 

Diriliş Ertuğrul Dizisine Katılan Aslıhan Güner Kimdir?

aslıhan güner resmi5

1987 yılında İstanbul’da dünyaya gözlerini açan güzel oyuncu aslen Sivas’lıdır. Aslıhan’ın üç tane kardeşi vardır. Bunlardan ikisi kız biri erkektir. aslıhan oyunculuk sektörüne Barış Manço Kültür Merkezinde aldığı eğitim ile başladı. ilk olarak seyirci karşısına 2002 yılında çıktı. Daha sonra 2004 yılında “en İyiy Arkadaşım” adlı dizide rol almayı başaran Aslıhan sinema sektörüne “The İmam” adlı 2005 yılı yapımı sinema filminde Zehra karakterine hayat vermiş ve seyirciden olumlu not almayı başaran Aslı,  son olarak 2013 yapımı “Her Şey Yolunda Merkez” adlı dizide Yasemin karakterine hayat vermişti. Aslı 2013 yılında yine aynı sektörde olan Mert Kılıçla evlenmiştir.

Aslıhan Güner Diriliş’te Karaca Hatun’a hayat vermekte. Karaca Hatun Bahadır’ın hanımı vefat edince onunla evlenmiştir. Bir oğlan bebek veremeyince canı çok sıkılan Karaca Hatun kötü bir karaktere sahiptir. Ata binmeyi çok iyi bilen Karaca Hatun, savaşma konusunda da yeteneklidir. Aklından geçeni söylemekten hiç çekinmez. 

Aslıhan Güner Fotoğrafları

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu