Diriliş Mara Kim? (İrene’nin Hizmetçisi Mara) Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında? En Son Hangi Dizide Oynadı? İşte Detaylar

TRT 1 denilince ilk akla gelen dizi olan Diriliş Ertuğrul dizisinde İrene’nin yanında olana ve her hizmetine koşan Mara hakkında merak edilen tüm detayları bulabileceğiniz yazımızda sizlere öce Diriliş Ertuğrul Mara kim sorusunun yanıtlayıp hemen akabinde de Diriliş Mara’nın gerçek adı ve bilgileri konusunu sizlerle paylaşacağız.

Diriliş Mara Kimdir? Diriliş Mara’nın Gerçek Adı Nedir?

Tekden Yapımın sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul dizisinde yeni sezonda diziye dahil olan karakterlerden bir tanesi de Mara. Lefke tekfurunun kızı olan İrene’nin hizmetçisi olan Mara onun bir dediğini iki etmez. Mara, İrene’nin emri üzerine onun yazdığı notu Gündüz Bey’e verdi. Gündüz Bey İrene’den gelen notu okuyunca pek bi sevinir ve hemen bahsi geçen yere gider.

İrene’de babasına dışarıda biraz hava almak isterim diyerek izin alıp gelir. Yanında Mara da vardır. İrene ve Gündüz buluşurken Mara da biraz uzaktan da olsa İrene’ye göz kulak olur. İrene’nin babsının bu buluşmadan haberi olmadığından ilerleyen zamanlarda bu ortaya çıktığında bakalım Mara’ya nasıl bir tepki verilecek. 

Diriliş Ertuğrul’un yeni oyunculardan olan Cemre Polat, Diriliş Mara karakterine hayat veren oyuncu. Peki Cemre Polat kimdir, kaç yaşında, nereli, hangi dizide oynadı? Merak edilen tüm bu soruların cevaplarıyla sizlerle bilgileri paylaşmaya devam edelim.

Cemre Polat, Ekim 1993 doğumlu. Ankara doğumlu olan oyuncu Ateş menajerlik oyuncularından biri. Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Bale Bölümü mezunu olan Polat, daha önce Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Meryem” adlı dizide rol almıştır.diriliş ertuğrul cemre polat resmi

Bu dizide Naz karakteriyle dikkatleri çeken güzel oyuncu, 171 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında. Sevgilisi olup olmadığı hakkında net bilgi bulunmuyor.

Oyuncunun rol aldığı ikinci dizi ise Diriliş Ertuğrul dizisi oldu. Diriliş Mara karakterine hayat veren oyuncunun sosyal medya profilini incelediğimizde ise annesine olan benzerliğine inanamadık. Annesine olan benzerliği ile dikkat çeken oyuncunun çocukluk fotoğrafları da oyuncunun ne kadar kıpır kıpır bir yapıya sahip olduğunu resmeder gibi. 

İrene’nin hizmetçisi rolündeki tanıttığımız Mara kısaca tanıttık. <<< Diriliş Ertuğrul İrene >>> Kim olduğunu merak ediyorsanız tıklayınız. Ayrıca <<< Diriliş Gündüz >>> kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Mara Diriliş Ertuğrul Cemre Polat Videosu

Sosyal Medyada Paylaş Facebook Twitter Google+

Etiketler: ,
Eklenme Tarihi:

Konu hakkında yorumunuzu yazın