Diriliş Ertuğrul

Diriliş Zeydan Kim? Diriliş Ertuğrul Zeydan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Diriliş Ertuğrul dizisi yeni sezonda oyuncularına yeni isimler dahil oldu. Yeni isimlerle kadrosuna güç katmaya devam eden Diriliş Zeydan kim eminiz ki çok merak edeceksiniz. İşte Diriliş Zeydan kimdir sorusunun yanıtı. Ayrıca Diriliş Ertuğrul Zeydan’ın gerçek adı ve bilgileri de yazımızda sizlerle paylaşılmıştır.

Diriliş Zeydan Kimdir? Diriliş Ertuğrul Zeydan’ın Gerçek Adı Ne? Kaç Yaşında?

Beşinci sezonuyla ekranlara gelen Diriliş Ertuğrul kadrosuna yeni isimler katarak yola devam ediyor. Geçtiğimiz sezonda Diriliş Ertuğrul’da en önemli karakterlerden olan Halime Hatun vefat ederek Diriliş fanlarını çok üzmüştü. Ertuğrul Bey’in beşinci sezonda partneri olarak Zeydan karakteri diziye dahil edildi. Zeydan karakteri Halime Hatun gibi beğeni alacak mı? Seyirci Ertuğrul ve Zeydan’ı yakıştıracak mı bunu elbbete ki zaman belirleyecek. 

Diriliş Ertuğrul Zeydan karakterine hayat veren oyuncunun gerçek adı Hande Soral’dır. 1987 doğumlu ve Bursa’da dünya’ya gelen oyuncunun kendinden küçük ikiz kardeşleri vardır. Kardeşi olan Bensu Soral da ekranların sevilen oyuncularından birisi.Turgut Alp Anadolu Lisesi mezunu olan oyuncu üniversite eğitimi için İstanbul’a gelip Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümünde eğitim almıştır.

Komedi Dükkanı’nda sahneye çıkan Soral yönetmenin dikkatini çeker ve oyunculuk hayatı da böylece başlamış olur. 2008-2010 yıllarında ise “Küçük Kadınlar” dizisinde Armağan karakteri ile başrolde yer almıştır. 2011 senesinde “Bir Günah Gibi” adlı yapımda Figen rolü ile seyirciyle buluşan Soral, 2012 yılında “Alev Alev” dizisinde rol alarak dizi hayatını devam ettirmiştir. Bu dizide ümran adlı bir kadının dramını ekranlara getirmiştir.

“Fatih” dizisinde Gevherhan Sultan rolü ile başrol kadrosunda yerini almıştır. “Çalıkuşu” dizisinde Azelya karakteri ile beğeni alan Soral, 2014 yılında ise yönetmenliğini Ata Türkoğlu’nun yaptığı bir roman uyarlaması olan “Yılanların Öcü”nde başrol oyuncusu (Fatma karakteri) olarak rol almıştır. Yine aynı yıl “Birleşen Gönüller” adlı sinema filminde Cennet adıyla başrolde oynamıştır. diriliş zeydan kim hande soral resmi 2016 yılında ise “Kalbim Yangın Yeri” dizisinde adından söz ettirmiştir. En son olarak ise 2017’de Kanal D ekranlarında “Evlat Kokusu” dizisiyle bir kez daha adından söz ettirmiştir. Bu dizide Zeynep karakterine hayat veren oyuncu geçtiğimiz sezon Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “İsimsizler” dizisinde rol almıştır.Diriliş Ertuğrul Zeydan (Hande Soral) Resmi 1Güzel oyuncunun boyu 160 cm ve kilosu 56 kg dır. Sevgilisi ise İsmail Demirci.

Diriliş Ertuğrul Rabia Bala’nın Diziye Katıldığı Bölüm Fragmanı

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu