Ah Kalbim (Kumkum Bhagya)

Disha Kiara’nın Pragya’nın Kızı Olduğunu Öğrenir! Ah Kalbim 298. Bölüm Özeti 9 Şubat

Ah Kalbim’de sonunda birileri Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu öğrendi diye sevineceğimiz Ah Kalbim 298. bölüm özetimize hoşgeldiniz.

Ah Kalbim özetleri için google arama kısmında bu siteye ulaşmak için ah kalbim dizicenter yazmanız yeterli olacaktır.

Ah Kalbim 9 Şubat Cumartesi günü ekranlara gelecek olan bölümünde Tanu Kiara’ya zarar verme telaşı içindedir. Çikolata planı işe yaramayınca Aliya’nın merdivenlere yağ döküp Pragya’yı düşürdüğünü hatırlayan Tanu aynısını Kiara’ya da yapmak ister.

Merdivenlere yağ döken Tanu, Kiara gelecek diye beklemeye koyulur. Abhi ise uykuya dalmıştır. Kiara annesini ararken merdivenlerden kayıp düşer. Pragya ise telaşlanır. Tanu ilk iş merdivendeki yağı bezle siler. Disha ondan şüphelense de ortada iz bırakmamaya gayret etmiştir. Ev ahalisi toplanır. Kiara ayağını incitmiştir. Annesine de durumu haber verince Pragya hemen yola çıkar.

Abhi de koşarak Kiara’nın yanına gelir. Kiara’nın kafası dağılsın diye odasına götürür. O gitar çalar, Kiara da rap şarkı söyler. Abhi sonunda onun acısını unutmasını sağlamıştır. Abhi seni ağlarken görmeye dayanamıyorum deyince Kiara da aynısını söyler. Odaya gelen Sunny’e sarılan Abhi çocukları mutlu etme konusunda ustadır.ah kalbim 298. bölüm özeti resmi 2Disha Tanu’ya Kiara’nın düşmesinin sebebi sensin bir daha sakın çocuklara dokunma diye uyarır. Abhi’ye söyleyeceğim deyince Tanu onu durdurur. Disha ise bunu yapanın sen olduğunu kanıtlayacağım diye tehdit eder. Pragya ise tarfik ışıklarını geçince polis onu durdurur. Pragya polisi ikna edip yola koyulurken Kiara da annesi gelince ona kızacağı konusunda Abhi ile konuşur.

Abhi onu arar ama Pragya araba dışında olduğundan duymaz. Bu sırada Disha da Kiara’yı sonunda ikna edip hastaneye götürür. Kiara’nın hastaneden eve gittiğini öğrenen Pragya hemen u dönüşü yapıp eve gider. Abhi’yi görse de onun Kiara’yı görmüş olabileceğine ihtimal vermez. Disha ise kiara’yı odasına kadar bırakmadan gitmek istemez.

Odada Pragya’nın resimlerini gören Disha şok olur. Kiara’nın Pragya’nın kızı olduğunu anlar. Pragya’nın arabası ise arızalanır. Şoför tamir ederken sabırsızlanan Pragya ne kadar bekleyeceğiz diye sormaya çıktığında arabasını tamir eden kişinin Abhi’den başkası olmadığını görür.ah kalbim 298. bölüm özeti resmi Abhi neden buradasın diye sorunca Pragya işim vardır diye geçiştirir. Abhi hastaneye gelip gelmediğini sorunca Pragya sadece gülümser. Abhi ise her halin değişmiş ama o masum gülüşün aynı hep gülümse der. Abhi arabayı tamir etmeyi tamamlayınca Pragya ellerini yıkaması için su döker. Abhi ellerini kurulamak için de Pragya’nın şalını kullanınca Pragya gülümser ve biri görse seni deli zanneder der.

Abhi ise aşk delisi deyip üzülür. Pragya iki defa teşekkür eder; biri bankada onu kurtardığı için diğeri arabasını tamir ettiği için. Disha ise Kiara’ya sarılıp mutluluk gözyaşları döker. Disha Pragya isterse kendisiyle görüşür diye düşünüp çıkmaya karar verir. Ayrıca Abhi’ye de Kiara’nın onun kızı olduğunu söylemeyi planlar. Abhi ise Pragya ve Kiara’nın annesinin ortak yönlerini düşünüp onların arasında bir bağ olabileceğinden kuşkulanır.

Abhi Purab’a Pragya’nın King’in eşi olduğunu anlatır. Purab çok üzgündür. Dışarda yağmur yağarken Pragya da Abhi de yağmuru izlerken geçmişi anımsar. Disha eve geldiğinde Kiara Abhi ve Pragya’nın kızı dese de Purab inanmaz ve bu durumdan sakın Abhi’ye bahsedip de canını sıkma diye tembihler. Disha ve Purab Kiara’nın kimden olduğunu gizlice araştırmaya karar verirler.

Ah Kalbim 9 Şubatta Çalan Şarkılar

  • Tu jo mila 
  • Jab tum hote ho  
  • Humnava 
  • Main Tumko Bhool Na Pawungi

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

2 Yorum

  1. Meri aashiqui tum se hi,silsila badalte rishton ka,ishq subhan Allah,Kundali bhagya, hint dizileri kanal 7 yayinlayin ne olur lutfen bunun hepsi cok guzel diziler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu