Dizi Haberi

Doğarken Ağladı İnsan 24 Aralık Hekimoğlu Çalan Şarkı

24 Aralık Hekimoğlu Çalan Şarkı ne olduğunu adını ve şarkıyı seslendiren kim olduğunu bu yazımızda sizler için hazırladık.

24 Aralık 2019 Salı günü Kanal D ekranlarında 2. bölümü ile gelen dizide baş rolünde yer alan Doktor  Ateş ve ekibi yine harika bir vakıayı çözdüler. Gece terörü atağı geçiren Deniz’in hastalığa çare bulan Ateş, bölüm sonunda sevdiği basketbol maçını izlerken arka planda Hekimoğlu dizisi çalan şarkı çok fazla merak edildi.

Hekimoğlu Dizisi Doğarken Ağladı İnsan Şarkısı

İlk bölümü ile 17 Aralık 2019 tarihinde Kanal D ekranlarında başlayan ve eleştirmenlerin söylediği aksine harika bir başlangıç yapan dizi, ikinci bölümde yine Sherlock Holmes gibi olaylara bakış açısı ile yeni vakarlı çözmeyi başardılar.Doğarken ağladı insan - Hekimoğlu çalan şarkı

Bölüm sonunda çalan Cem Karaca’nın Doğarken ağladı insan şarkısı bir çok kişi tarafında merak edildi Bu yazımızda şarkının sözlerini sizlerle paylaşacağız. Sonrasında bu şarkıyı dinleyebilmeniz için youtube den video ekleyeceğim.

Doğarken Ağladı İnsan Şarkı Sözü (Hekimoğlu 2. bölüm Çalan Şarkı)

“Bugün sen çok gençsin yavrum
Hayat ümit neşe dolu
Mutlu günler vaad ediyor
Sana yıllar ömür boyu
Ne yalnızlık ne de yalan üzmesin seni
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son
Doğarken ağladı insan bu son olsun bu son”


Şimdi bu şarkıyı dinleyebilmeniz için hemen alt kısımda video ekliyorum.

Hekimoğlu 2. bölüm Çalan Şarkı

24 Aralık 2019 tarihinde Hekimoğlu dizisinde çalan Doğarken Ağladı İnsan şarkısını videosu hemen alt kısımda sizleri bekliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu