Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Barış Kimdir? Diziye Yeni Oyuncu!

Doğduğun Ev Kaderindir Barış kimdir, yeni sezonu merakla beklenen TV 8 dizisine yeni oyuncu! İşte Doğduğun Ev Kaderindir Barış hakkında merak edilenler!

OGM Pictures imzalı TV 8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisine yeni bir erkek oyuncu geleceği uzun süredir gündemde olsa da ne oyuncu ne de karakter net değildi. dogdugun ev kaderindir baris resmi

Doğduğun Ev Kaderindir Barış netleşen karakter oldu. Barış, Zeynep’in hayatında önemli bir karakter olarak damga vuracak.

Doğduğun Ev Kaderindir Barış Gerçek Adı Dizileri

Engin Öztürk Doğduğun Ev Kaderindir Barış karakterine hayat vermektedir. Başarılı oyuncu, Eylül 1986 yılında Eskişehir’de hayata gözlerini açmıştır.engin ozturk resmi

Hacettepe  Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden başarı ile mezun olmuştur. Okuldan mezun olduktan sonra 2002 yılında “Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi” dizisinde “Engin Komiser” karakterine hayat vermiştir.

Ancak yıldızının parlaması ve ülke çapında tanınan bir oyuncu olmasına neden olan iki diziden biri 2010 yılında “Fatmagül’ün Suçu Ne” dizisinde “Selim” karakteri ile 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Osmanlı Devleti Padişahı II. Selim’e hayat vermiş ve oyunculuğu bir çok kesim tarafından tam not almayı başarmıştı.

“Diriliş Ertuğrul” dizisinde Günalp bey karakterine hayat vermiş olan oyuncu son olarak “Yüzleşme” dizisinde rol almıştır. Yeni sezonda ise Doğduğun Ev Kaderindir Barış rolüyle ekranlara gelmekte.  

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu