Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Benal Kim? Mehdi’nin Eski Eşi

TV 8 ekranlarında her Çarşamba yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal krizi bitmek bilmiyor. Mehdi’den hamile olan Benal Zeynep ve Mehdi’nin evliliğini de baltalamakta. Doğduğun Ev Kaderindir Benal hakkında merak edilenler sizlerle.

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin eski eşi olan Benal’ın hamile olduğu haberi diziye bomba gibi düşmüştü. Zeynep ile Mehdi evliliklerini tam düzene koymuşlardı ki bu haberi öğrenen Zeynep, bebeği düşünerek Mehdi’den ayrılmaya karar verdi. Mehdi Zeynep’in veda mektubunu okuyunca ağlarken Zeynep’in annesi amacına ulaştığını söyleyip Zeynep’i yeniden eve getirdiği için mutlu olur. Benal hakkında bilinmeyenler ise ilerleyen bölümlerde aydınlanacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Benal Gerçek Adı Hayatı

İncinur Sevimli Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal karakterine hayat vermektedir. 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelen oyuncu 171 cm boyunda, 55 kg ağırlığındadır. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı sahne Sanatları Bölümü mezunu olan oyuncu ela gözlere sahiptir.

incinur sevimli resmi

“Dabbe” adlı sinema filmiyle ilk kez kamera karşısına geçmiş olan oyuncu “Ağır Roman Yeni Dünya” ve “Kayıp” adlı dizilerde rol almıştır.

incinur sevimli resmi

Yönetmen Özgür Sevimli ile sevgili olan oyuncu, Atv ekranlarında her Salı ekranlara gelen “Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz” dizisinde rol almıştır. İlk eşi Sinan Demirer (Zeynep’in babası)  ile aynı dizide (Doğduğun Ev Kaderindir ) rol alan Sevimli Benal karakteriyle de büyük beğeni aldı.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu