Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan Kimdir? Müjgan’ın Sevdiği

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan kimdir, Doğduğun Ev Kaderindir Burhan gerçek adı ne hangi dizide oynadı sorularınızın yanıtları yazımızda sizlerle!

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Burhan, Müjgan’ın sevdiği kişidir. Burhan da Müjgan’ı öylesine seviyordur ki yıllar sonra gelip mahallede bir kafe açar.dogdugun ev kaderindir burhan resmi

Müjgan hemen onun geleceğini anlar. Sultan Bakkal da onun gelmesini eleştirirken Müjgan belli ki bu durumdan hoşnuttur.

Mehdi ve Müjgan’ın babaları Cemal’in baş düşmanı ve katili Veysi’nin oğlu olan Burhan, aradan geçen yılların ardından mahalleye geri döner. Burhan’ın tek amacı aşklarına mani olan Mehdi’yi köşeye sıkıştırmaktır. Ancak Burhan, sıradan bir kötü adam değildir. Arkasında güçlü bir hikaye vardır.

Doğduğun Ev Kaderindir Burhan Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Teoman Kumbaracıbaşı Doğduğun Ev Kaderindir Burhan rolüne hayat vermektedir. Daha önce pazarda annesinden öğrendiği reçelleri satarak gündeme gelen oyuncunun “Teonun Reçeli” adıyla sattığı süt reçelleri meşhurdur. 1971, Arjantin doğumlu olan oyuncunun annesi Arjantinli babası ise Türktür.teoman kumbaracibasi resmi

Henüz altı yaşında küçük bir çocukken Türkiyeye geldiğinde Türkçe konuşmayı bilmeyen oyuncu okulda öğrenmiştir. Kısa sürede Türkçeyi öğrenen oyuncu tiyatro kulüplerinde yer aldı. İstanbul Teknik Üniversitesi Gemi İnşaatı Mühendisliği Bölümünden mezun olduktan sonra oyunculuk konusunda da eğitim aldı.

2004 senesinde Yazı Tura adlı sinema filminde rol alan oyuncu, bu filmde bir homoseksüeli canlandırmıştır. 2005 senesinde Aşka Sürgün adlı dizinin ardından, Kraft Dublaj Stüdyosu’nun kurucularından olmuştur. Eyvah Eyvah adlı dizide Demet Akbağ’ın canlandırdığı Firüze karakterinin aşık olduğu İspanyol birine hayat verdi.

Gitar çalmaktan hoşlanan oyuncu şarkı söyleme konusunda da oldukça başarılı.  Acaipademler Grubunu kuran oyuncu ayrıca albüm de yaptı. Son olarak Fi adlı dizide ve Sevdanın Bahçesi adlı dizide rol almıştır. 22 metrakarelik bir evde yaşamayı tercih eden oyuncu Kozyatağındaki pazarda süt reçeli satmasıyla gündemde yer almıştır.

Son olarak “Bir Deli Rüzgar” dizisinde Gökçe’nin babası Eren rolüne hayat veren oyuncu Doğduğun Ev Kaderindir Burhan rolüyle ekranlara gelmektedir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu