Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Cemile Kim? Mehdi’nin Kardeşi

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un baş rolünde yer aldığı, her Çarşamba tv 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Mehdi’nin kardeşi olan Cemile oldukça ön planda. Peki Doğduğun Ev Kaderindir Cemile kim, hangi oyuncu canlandırmakta? İşte detaylar!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Benal ile gerçeği öğrenen cemile uzun süre Benal’in hamile olduğu gerçeğini saklamak zorunda kaldı.

Ancak bir taraftan Zeynep ile Mehdi’nin gerçekten birbirlerine aşık olduklarını görüp sevinen Cemile diğer taraftan Benal’in taşıdığı bebek için üzülür. Sonunda gerçek ortaya çıkar çıkmasına ama bu süreçte en zorlananlardan biri Cemile olur kuşkusuz.

Doğduğun Ev Kaderindir Cemile Gerçek Adı Hayatı

Elif Sönmez Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Cemile rolünü canlandırmaktadır. “Siyah İnci” dizisinde Jale rolüyle ekranlara gelen güzel oyuncu, “Karadayı” dizisinde İlknur karakteri ile hafızalarımıza yer edinmiştir. Genelde rol aldığı dizilerde ana karakterlerden birinin kardeşi rolüyle ekranda olmuştur. elif sonmez resmi

1978 senesinde kültür başkentimiz İstanbul’da dünyaya gözlerini açmıştır. 1,60 boyunda 54 kilo olan oyuncu, kamera karşısına “Yağmur Zamanı” adlı televizyon dizisiyle geçmiştir. Heykel Bölümü mezunu olan oyuncu 2016 senesinde Burak Gürmeriç ile evlenmiştir.

“Asi” dizisinde Melek karakteri ile kendini sevdiren Elif Sönmez, 2009 senesinde “Sonsuz”  adlı sinema filmiyle film sektörüne de giriş yapmıştır. Daha sonra “Gişe Memuru”, “Reis”, “Son”, “Koyu Kırmızı” adlı yapımlarda yer alan oyuncu,  “Dayan Yüreğim” adlı dizide rol almıştır.

 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu