Fragman

Doğduğun Ev Kaderindir Dizisinin Tanıtım Fragmanı Yayınlandı!

TV 8 ekranlarında yakın da başlayacak olan Doğduğun Ev Kaderindir tanıtım fragmanı yayınladı. Kadrosu ile söz ettirecek dizinin işte tanıtımı.

Eylem Canpolat’ın Zeynep karakteri ile izleyeceğimiz TV8’in yeni dizisinin hikayesi gerçek bir hikayeden alınmadır. Özellikle bir çok dizinin senaryosu hayal ürünüdür ibaresini görmüşünüzdür. Ancak hayatın içinde bir hikaye ile karşımıza çıkacak olan dizide acı dolu bir kadının hikayesini izleyeceğiz.

Zeynep Karakterine hayat veren Eylem Canpolat Zeynep karakterinin yaşadıklarını gördükçe göz yaşlarını tutamadığını şu sözlerle ifade etmiştir.Doğduğun Ev Kaderindir ilk tanıtım fragman görseli

“Zeynep’in ne çok ağladık beraber. Birbirimizin göz yaşlarını sildik, sıkı sıkı sarıldık. Ne iyi geldin bana. Kaderimi baştan yazdık seninle..”
Eylem Canpolat

sözleri ile acı dolu genç bir kızın yaşadıklarını konu alacak. Kadına Şiddete ayrı bir bakış açısı getireceğini düşündüğüm dizi Doğduğun en Kaderindir tanıtım fragmanı hemen alt kısımda paylaşıyorum. sonrasında üzerine konuşmaya devam edeceğiz.

Gerçek Bir hikaye Konu Alıyor

İlk tanıtım fragmanında doğduğun ev kaderinmiş. Kimi sevip, kiminle evleneceğine doğduğun ev karar veriyormuş sözleri ile başlayan fragmanda bir genç kızın aslında ekonomik açıdan sıkıntılı biri aileden dünyaya geldiysen, ona göre ekonomik açıdan benzer bir ailenin çocuğu ile evlenme olayına parmak basıyor. Bir genç kız maddi açıdan zorluk çektiği dönemde yaşadıkları ile maddi imkan açısında iyi duruma geldikten sonra yaşadıkları yanı sıra inanılmaz bir aşk hikayesi ile karşımıza olacak.

OGM Pictures’ın  yapımcılığını yaptığı, Çağrı Bayrak’in yönetmenliğini üstlendiği dizisinin hikayesini ise “Dr. Gülseren Budayıcıoğlu’nun” hikayesinden esinlenerek, Eylem Canpolat ve Ayşenur Sıkı’nın hikayesini kaleme aldığı baş rollerinde İbrahim Çelikkol ile Demet Özdemir’in yer alacağı Doğduğun Ev Kaderindir ilk tanıtımı 6 Aralık 2019 tarihinde yayınlandı.

DEVAMINI OKU

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı