Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Kim? Nermin’in Eşi

TV 8 ekranlarında her Çarşamba ekranlara gelen Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem karakteri son birkaç bölümden en çok konuşulan karakterlerden oldu. Peki Ekrem kim? İşte ayrıntılar!

Doğduğun Ev Kaderindir Zeynebin babası Ekrem, Nermin’in eşidir. Ekrem, oldukça varlıklı bir aileden, Zeynep’i de çok sevdiği yok ama Nermin istediği için yıllarca Zeynep’e babalık etmiştir. İlerde de onu zengin biri ile evlendirmek istemiştir. Ancak muradına eremeden Mehdi karşısına çıkmıştır.

Mehdi de onun nasıl biri olduğunu anlamıştır. Ekrem’in asıl yüzünü gören sadece Mehdi değil Nermin Hanım da olmuştur. Meryem ile Ekrem’i yakalayan nermin yıkılmıştır ama bilmediği bir sır daha vardır. Ekrem’in Meryem’den bir kızı vardır. 

Doğduğun Ev Kaderindir Ekrem Gerçek Adı Hayatı

 Nail Kırmızıgül Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Ekrem karakterine hayat vermektedir. Gaziantep doğumlu olan oyuncu 1965 yılında dünyaya gelmiştir. Son rol aldığı sinema filmi “Eski Köye Yeni Adet” adlı film; son rol aldığı dizi ise “Leke” adlı dizidir.

Kanal D ekranlarında 2017 yılında yayınlanmış olan dizide -Evlat Kokusu- dizinin en önemli karakterlerinden biri olan Özcan karakterine hayat vermiş “Leke” dizisinde Ekber karakterine hayat vermiştir.nail kırmızıgül resmiNail Kırmızıgül denilince akla gelmesi gereken en önemli dizilerden biri de Show Tv’de yayınlanmış olan “Yılanların Öcü” adlı dizidir. Bu dizide iki sezon rol alan oyuncu dizinin kötü karakteri olan Kamuran karakterine hayat vermiştir. İki sezon rol aldığı bir diğer yapım ise “Böyle Bitmesin” adlı dizidir. Bu dizide de Fahri rolünü canlandırmıştır.nail kırmızıgül resmiGenelde kötü karakterlere hayat vermiş olan oyuncu iyi karakterleri canlandırmada da bir o kadar başarılı. Leke dizisi de buna bir örnek. Başarılı oyuncunun ilk rol aldığı dizi ise “Yılan Hikayesi” dizisidir.

“Memoli” dizisini belki de hatırlamayanımız yoktur. Bu dizide Komiser Cem rolüne hayat vermiş olan oyuncu bu dizinin ardından oldukça fazla filmde rol almıştır. “Arka Sokaklar” dizisinin Cevher’i desem yine pek çok kişi de hatırlar diye bekliyorum zira oyuncu dizide altı sezon yer aldı. Leke dizisinde Cem’in akıl hocası Ekber karakterine hayat veren oyuncu

Oyunculuk dışında yazar da olan Kırmızıgül 20004 yılında “Şırrak” adlı bir de kitap yazmıştır. 173 cm boyunda 76 kg ağırlığında olan oyuncu başak burcudur. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu