Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Emine Kimdir? Zeynep’in Arkadaşı


Her Çarşamba TV 8 ekranlarında beğeni ile takip edilen dizi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Emine karakteri bu akşam çok konuşulacak. Peki Doğduğun Ev Kaderindir Emine kimdir? İşte ayrıntılar!

Demet Özdemir’in Zeynep karakterine hayat verdiği Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Emine, Zeynep’in en yakın arkadaşıdır. Ancak hayat onları öyle bir karşı karşıya getirir ki herkes şaşırır. En yakın arkadaşının eski nişanlısı ile evlenecek olan Emine bu akşam en çok konuşulanlar arasında olacak.

Doğduğun Ev Kaderindir Emine Kim? Nasıl Biri?

Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde herkesin ayrı bir hikayesi var. Bu hikayelerden bir tanesi de Zeynep’in. Zeynep’in arkadaşı Emine bu hikâyede oldukça önemli bir yere sahip. Peki Doğduğun Ev Kaderindir Emine kim? İşte detaylar!

İbrahim Çelikkol ve Demet Özdemir’in baş rolde yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Emine, Zeynep’in tek sırdaşıdır. Tüm dertlerini anlattığı Emine, her an Zeynep’in yanında durmuştur. Emine karakterine ise bakın hangi oyuncu hayat veriyor.

Doğduğun Ev Kaderindir Emine Gerçek Adı Bilgileri

Her Çarşamba Tv 8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in en yakın arkadaşı Emine karakterine hayat veren oyuncu Naz Göktan. Naz Göktan kimdir gelin hep birlikte bakalım.

Naz Göktan Kimdir? Kaç Yaşında?

Icon Oyunculuk Ajansına bağlı olarak görev yapan Naz Göktan, Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü mezunudur. 1990 yılında Ankara dünyaya gelen güzel oyuncu henüz 3 yaşında iken bale eğitimi almaya başlamıştır. 2007 yılında Royal Academy of Dance mezunu olan oyuncu Ankara Özel Tevfik Fikret Lisesi mezunudur.naz goktan resmi

Ankara Üniversitesi Antropoloji Bölümünde eğitim alırken çift anadal yaparak Halka İlişkiler ve Tanıtım Bölümünden de mezun oldu. Buradan mezun olduktan sonra Bilkent Üniversitesi Tiaytro Bölümünde eğitimini tamamladı. Sahne 367’da çalışan oyuncu eğitmenlik de yapmaktadır. “Madam” adlı oyundaki performansı ile ödüle layık görüldü. İlk rol aldığı dizi ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisi oldu.

Naz Göktan Oynadığı Tiyatro Oyunları

  • Soytarılar 2024
  • Madam
  • Devinim
  • Öfke
  • 39 Basamak
  • The Madman and The Nun
  • Mouthgasm
  • Böcek

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu