Haberler

Doğduğun Ev Kaderindir Final Mi Yaptı Netleşti!

Tv 8 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir final mi yaptı sorusu bu aralar oldukça sık soruldu. Ancak gerekli açıklamalar dizinin baş rol oyuncuları olan Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’dan geldi. İşte Doğduğun Ev Kaderindir final mi sorusunun yanıtı!

Koronavirüs nedeniyle geçirdiğimiz şu zor günlerde dizilerde maalesef ara vermek durumda kaldı. Ara vermeyen birkaç dizi olsa da çoğunlukla diziler sağlık her şeyden önemli düşüncesiyle ara vermeyi tercih etti.

Bu aranın ardından bazı diziler stoktaki bölümlerini yayınlayıp sezon finali yapma kararı aldı. Bazı diziler ise dizi sektörüne farklı bir yaklaşımla oyuncuların evlerinden çekimle dizilere ara vermediler.dogdugun ev kaderindir final mi resmi

Bu süreç içerisinde Doğduğun Ev Kaderindir final mi yaptı sorusu da gündeme geldi. Birkaç haftadır diziyi ekranda göremeyen izleyiciler bu soru işaretine bir de final yaptı dedikodusu ile çok üzüldü. Ancak dizinin baş rol oyuncuları Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol sosyal medyadan canlı yayın düzenleyip bu durumu yalanladı.

Çok özlediklerini dile getiren oyuncular, koronavirüs nedeniyle verdikleri bu aranın her şey düzeldiğinde kaldığı yerden devam edeceğini dile getirdi. Bu sözler Doğduğun Ev Kaderindir hayranlarının yüreğine su serpti.

Doğduğun Ev Kaderindir Ne Zaman Başlayacak?

Bu sorunun cevabı şu an için net değil çünkü Covid-19 ne zaman biterse dizi de çekimlere başlayacak. Çekimlerin ardından da beklenen bölümler yayınlanacak.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu