Kim Kimdir

Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı Kimdir? Gerçek Adı Dizileri

Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı kimdir, Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı gerçek adı ne, kaç yaşında, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizlerle.

TV8 ekranlarının ilgiyle takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi 18. bölümde Zeynep ve Mehdi boşandı. Mehdi bayilik almak için Nuh ile Niyazi Bey’in yanına giderler. Onları Nazlı karşılar.dogdugun ev kaderindir nazli resmi

Niyazi Bey işe olumlu bakmasa da Mehdi ve Nuh gidecekken Nazlı onları durdurur ve bu işe ikna olması için Niyazi Bey’i ikna etme sözü verir. Nazlı’nın bakışlarından Mehdi’ye bir şeyler hissettiği çok bellidir. Bakalım ikili arasında bir yakınlaşma olacak mı izleyip göreceğiz.

Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı Gerçek Adı Yaşı Dizileri

Ayşe Akın Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı rolüyle ekranlara gelmektedir. Son olarak Demet Özdemir’in de kadrosunda olduğun”Erkenci Kuş” dizisinde Arzu rolüyle ekranlara gelen oyuncu Doğduğun Ev Kaderindir Nazlı rolüyle yeniden Demet Özdemir ile birlikte rol almakta.ayse akin resmi

Genç oyuncu Nisan 1993 Belçika doğumlu. 2008 yılında Küçük Kadınlar adlı dizi ile sektöre adım atan Akın, “Muhteşem Yüzyıl” dizisiyle ekranların sevilen isimlerden olmayı başarmıştır. Bu dizide Cenevizli güzel Prenses Gabriella karakterini canlandıran oyuncu iki sezon boyunca “Güllerin Savaşı” adlı dizide Duygu karakteri ile büyük beğeni almıştır.

2015 senesinde “Kervan 1915” adlı sinema filminde Suzan karakteri ile seyirciyle buluşan güzel oyuncu son olarak Kanal D ekranlarının dizilerinden olan “İnsanlık Suçu” adlı dizide rol almıştır.

 Ailesi Afyonlu olan Ayşe Akın, 4 yaşına geldiğinde annesi onu ajansa kaydettirmiş. Çocukken fotomodellik ile başlayan Akın 12 yaşına geldiğinde futbola ilgi duymuş hatta belli bir süre futbol oynamayı devam ettirmiştir.

2010 yılında ise katıldığı güzellik yarışmasında Brüksel Güzeli seçilmiştir. Üniversite yaşına geldiğinde ise Belçika/Brüksel’de İşletme üzerine eğitim almaya başladı ancak Türkiyeden gelen oyunculuk teklifi üzerine eğitimini yarım bıraktı ve Craft Atölyesinde eğitim alıp kamera karşısına geçti.

DEVAMINI OKU

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu