Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Sakine Kim? Zeynep’in Gerçek Annesi

Tv8 ekranlarında Çarşamba günleri yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in gerçek annesi Sakine’dir. İşte Doğduğun Ev Kaderindir Sakine kim sorusunun yanıtı!

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrollerini paylaştığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep yıllar evvel besleme olarak Nermin Hanım’ın yanına verilmiştir. Ancak Zeynep, gerçek annesini bilircesine Sakine’ye anne demiş, çizdiği resimlerde bile Sakine’nin evini çizmiştir.

=> Doğduğun ev kaderindir Emine kim olduğunu öğrenmek için tıklayınız.

Sonunda da annesinin yaşadığı yere dönüp Mehdi ile evlenmiştir. Oysa ki Zeynep’i büyüten nermin hanım ona para bile teklif bile etmiştir. Ancak Sakine buna o kadar kızar ki teklif ettiği parayı sobaya atıp yakar. Peki ya Zeynep’in annesi Sakine karakterine hangi oyuncu hayat vermekte? İşte oyuncu hakkında ayrıntılar!

Doğduğun Ev Kaderindir Sakine’nin Gerçek Adı Hayatı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep’in öz annesine hayat veren oyuncu Zuhal Gencer Erkaya’dır. 13 Temmuz 1961 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan Zuhal, şu an 58 yaşında olup yengeç burcudur.dogdugun ev kaderindir zuhal gencer erkaya resmi Bir çocuk annesi olan usta oyuncu ilk kez kamera karşısına ise 1987 yılında “Gecenin Öteki yüzü” isimli dizi ile bu sektöre giriş yaptı. İlk sinema deneyimini ise 1992 yılında “Sarı Tebessüm” isimli film ile sinema sektörüne de giriş yaptı.

Son zamanlarda yer aldığı dizilerden 2010 yılında “Hanımın Çiftliği” dizisindeki Zehra karakteri hafızalara kazındı diyebilirim. En son yer aldığı yapımlardan biri ise “Gülizar” isimli dizide Candan karakteri olarak izlemiştik.zuhal gencer erkaya dogdugun ev kaderindir resmi “Gülizar” dizisinin ömrü kısa sürmesinden sonra Zuhal Gencer Erkaya, Atv ekranlarında yayınlanmış olan “Canevim” dizisinde rol almıştır. Bu dizide yine bir anneye hayat veren oyuncu Günnur karakterine hayat vermişti. Doğduğun Ev Kaderindir dizisi ile yeniden ekranlara gelmiştir. Bu dizide de Demet Özdemir’in canlandırdığı Zeynep’in annesi Sakine karakterine hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu