Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kimdir? Barış’ın Kardeşi

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş kimdir, Doğduğun Ev Kaderindir Savaş gerçek adı ne, hangi dizide rol aldı sorularının yanıtları yazımızda sizleri bekliyor!

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Kim? Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Karakteri

OGM Pictures imzalı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Savaş, Barış’ın kardeşidir. Tatlı dili ile etrafındaki herkesin en büyük desteği olan Savaş, Zeynep’e de zor anında yardım edenlerin başında yer alır.

Psikolojik desteği ile Zeynep’i bir nebze de olsun rahatlatır. Barış ile Zeynep’in destekçisi olan Savaş rolüne hayat veren oyuncu bakın hangi dizide de rol almış!

Doğduğun Ev Kaderindir Savaş Gerçek Adı Yaşı Dizileridogdugun ev kaderindir savas resmi

Kaan Altay Köprülü Doğduğun Ev Kaderindir Savaş rolüyle ekranlara gelmektedir. 1995 yılında İzmir’de dünyaya gelmiş olan genç oyuncu, Bostanlı Akademi’de oyunculuk üzerine eğitimini Şebnem Doğruer’den almıştır.

Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuvarını kazanan oyuncu eğitim süreci içerisinde 2016 yılında proje kapsamında Macaristan’a gitmiştir.

İstanbul’a döndüğünde Tatbikat Sahnesi’nde görev yapmaya başladı. Halen de burada gösterilen oyunlarda rol almaya devam eden Köprülü, bir taraftan da Anadolu Üniversitesi’nde eğitim almaya devam etmektedir. “Woyzeck Masalı” ve “Pal Sokağı” rol aldığı tiyatro oyunlarındandır.kaan altay koprulu resmi

Özellikle Erdal Beşiçioğlu’nun yönetmenliğini üstlendiği “Pal Sokağı” oyunuyla büyük beğeni alan oyuncunun ilk rol aldığı dizi TRT 1 dizisi “Tek Yürek” dizisi olmuştur.

Köken olarak Makedonya’nın orta kesimlerinde bulunan Vardar Nehri yanında bulunan Veles şehrinden gelmiş olan oyuncu “Tek Yürek” dizisinde Akif rolüyle dikkat çekmeyi başarmıştır. Yeni sezonda ise Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Savaş rolüne hayat vermektedir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu