Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Tolga Kim? Faruk’un Arkadaşı

Tv 8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir  Tolga kim? Faruk’un arkadaşı Tolga hakkında merak edilen detayları yazımızda sizler için derledik.

Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un başrolü paylaştığı, gerçek bir hayat hikayesini konu edinen Doğduğun Ev Kaderindir  dizisinde Zeynep’in nişandan döndüğü Faruk bu sıralar Zeynep’in en yakın arkadaşı olan Nuh’un sevdiği Emine’ye sarkıntılık ediyor.

Faruk’un arkadaşı olan Tolga, Faruk’a Zeynep konusunda da akıl verir. Faruk onun sözünü dinlemeye çalışsa da Tolga’nın tavrı seyirciden tam not aldı. Zira Faruk’a empati yapmasını isteyen nadir kişilerdendi. Faruk oyuna geldim dese de suçsuz olanın Zeynep olduğunu kabul etmesini ister.

Doğduğun Ev Kaderindir Tolga Gerçek Adı Yaşı

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Engin Hepileri’nin canlandırdığı Faruk karakterinin yakın arkadaşı olan Tolga karakterine hayat veren oyuncu Ali Oğuz Şenol’dur.ali oguz senol resmi

8 Haziran 1984 yılında hayata gözlerini açan yakışıklı oyuncu İstanbul Aydın Üniversitesi Sinema Televizyon bölümü mezunudur. İlk defa kamera karşısına 2010 yılında Kavak Yelleri isimli karakteri canlandırması ile sektöre giriş yapmıştır.

Daha önce “Adını Sen Koy”  isimli dizide canlandırdığı karakter ile popüler bir oyuncu haline gelmiştir. En son 2017 yılında Savaşçı dizisinde Hüseyin Bozkurt, 2019 yılında Bir Aile Hikayesi Şükrü ve son olarak Hakan Muhafız dizisinin kadrosunda kendisini izlemiştik. “Hannas 2” ve “Delikanlılar” adlı romantik komedi filmlerinde de yer almıştır.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu