Oyuncu Kadrosu

Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin Kim? Cemile’nin Kızı

Her Çarşamba Tv 8 ekranlarında saat 20:00’da başlayan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde seyircinin en sevmediği karakterlerden biri de Yasemin karakteri. Peki Doğduğun Ev Kaderindir yasemin kim? Yasemin’in gerçek adı ve bilgileri ile yazımızda sizlerle!

Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Kibrit ile sürekli kavga halinde olan Yasemin, Cemile’nin kızıdır.

Bu kız Cemile’nin değil, Müjgan’ın kızı olmalı!

Yorumlarıyla sosyal medyada mevzu bahis olan Yasemin, kıyafete çok meraklıdır. Zeynep’in zengin bir aileden gelmesi nedeniyle de Zeynep’e ayrı bir ilgisi vardır.

Hatta Zeynep evde yokken onun kıyafetlerini denemeyi hayal eden Yasemin, Kibrit’in onu görmesiyle şok olsa da istediğimi yaparım diye Kibrit’in uyarılarına kulak asmaz. Kibrit ağlarken Yasemin onun en büyük destekçisi olan Müjgan’ın desteği ile öz güven patlaması yaşar.

Doğduğun Ev Kaderindir Yasemin Gerçek Adı Yaşı

Kayra Zabcı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Yasemin karakterine hayat vermektedir. Güzel oyuncu daha önce Show Tv ekranlarında yayınlanmış olan “Gülperi” dizisinde Nurgül Yeşilçay’ın gençlik yıllarına hayat vermiştir. Peki Kayra Zabcı kimdir, kaç yaşındadır, daha önce hangi dizilerde rol aldı tüm bu soruların cevapları yazımızda sizlerle. kayra zabci resmi

Layla Şirin Ajansa bağlı olarak çalışmakta olan oyuncu 2013 yılında sahnelerde rol almaya başlamıştır. “Küçük Kıyamet”, “Rusya Türk Transit” adlı yapımların ardından 2014 yılında “Aşktan Kaçılmaz” dizisinde rol almıştır. Hemen ardından “Muhteşem Yüzyıl” dizisinde Ayşe Hümaşah karakterini canlandırmıştır. kayra zabci resmi

“Küçük Ağa” dizisinde rol alan güzel oyuncu “İkisini de Sevdim” adlı dizide de rol almıştır. Kanal D ekranlarında yayınlanmış olan “Vatanım Sensin” de rol almış olan oyuncu ayrıca “Aydamaya”, “Harem”, “Hayat Yolunda”, “Seddulbahir 32 Saat” adlı dizilerde rol almıştır.

“Hayatta Kalma Sanatı” adlı sinema filminde rol alan oyuncunun hayatıyla ilgili diğer detayları sizlere ulaştırma devam edecek olursa; oyuncu, Ağustos 2001 doğumlu. Best Child Model of The World 2013’de 9-11 yaş grubunda birinci olan oyuncu Malatyalı, İstanbulda yaşıyor. İstanbulda bulunan Mimar Sinan Güzel Sanatlar Lisesinde öğrenci. 

Henüz çok küçük yaşta iken güzelliği ile ülkemizi hem Türkiye’de hem de dünyada yapılan yarışmada başarı ile temsil eden oyuncu yer aldığı yapımlarla da adından söz ettirmeyi başarmıştır. Oyunculuk üzerine de eğitim alarak kendini bu anlamda yetiştirmiş olan Kayra Zabcı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Yasemin rolüyle kariyerine yeni başarı eklemiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu