Tv Programları

Doya Doya Moda 3 Mart Salı Puan Durumu Açıklandı!

Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in jüri koltuğunda oturduğu Tv 8 ekranlarının sevilen moda programı Doya Doya Moda 72. bölümü ile 3 Mart Salı ekranlara gelecek. İşte merakla beklenen Doya Doya Moda 3 Mart Salı puan durumu ve gün birincisi!doya doya moda 3 mart puan resmi

Yedi güzel bayanın yarıştığı, büyük bedene sahip olup da nasıl güzel giyinirim diyen bayanların kesinlikle kaçırmaması gereken bir program olan Doya Doya Moda 3 Mart Salı günü yarışmacılar Kadıköy’de alışveriş yaptılar. Sevdikleri bir müzisyenin konserine giderken nasıl giyinmeleri gerektiğini düşünecek olan yarışmacılar bakalım nasıl kombinlerle karşımıza çıkacaklar.

Hanımlar, hanımlar! Yorgancı geldi hanım! Yorgan giymişsin bildiğin üstüne!

Kemal Bey’in Su’yun kombini konusundaki eleştirisi bu yönde oldu. Gülşah Hanım ise durumu biraz kurtarmak adına bir şapka ile kombinini tamamladı.doya doya moda 3 mart resmi

Bu güne damga vuran bir diğer detay ise Emel’in diploması oldu. Siz bu konu hakkında neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Doya Doya Moda 3 Mart Kim Birinci Oldu?

Bomba gibi bir alışverişin ardından yarışmacılar toplanma alanında buluştular.doya doya moda 3 mart resmi

Kendilerine en çok yakışan konser konseptine uygun kıyafetlerle jüri üyelerinin karşısına çıkan yedi yarışmacı bakalım bu gün kaç puan alacaklar.doya doya moda 3 mart puan durumu resmi

Sahneye ilk çıkan yarışmacı Su oldu. Tarkan konserine gittiğini söyleyen Su’yun kombini yarışmacıları eleştiri okların maruz kaldı.

İkinci olarak Reva geldi ve Hayko Cepkin’in üniversitedeki konserine gittiğini söyledi. Ardından gelen Betül ise Ebru Gündeş’in konserine gittiğini söyledi.

Aydan rap konserine gittiğini söylese de tamire mi gidiyorsun diye dalga konusu oldu ama Gülşah Hanım çok marjinal buldu. Emel ise Fazıl Say konserine gittiğini söyledi. Ferdanur Hadise konserine gittiğini söyledi.

 

Yarışmacılar Kemal DoğuluSeray SeverGülşah SaraçoğluUğurkan Erez
Emel Başkan5555
Aydan Sarı4454
Sepideh Su Bahar2112
Ferdanur Başaran2111
Betül Böçkün1112
Sündüz Durmaz1112
Reva Mert4544

 

Doya Doya Moda 3 Mart Toplam Puan Durumu

Yarışmacılar bu gün (3 Mart Salı) toplamda aldıkları puanları aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

YarışmacılarToplam Puan
Emel Başkan20 + 16 = 36
Aydan Sarı8 + 17 = 25
Sepideh Su Bahar6 + 16 = 22
Ferdanur Başaran5+ 11 = 16
Betül Böçkün5 + 14 = 19
Sündüz Durmaz5 + 16 = 23
Reva Mert17 + 8 = 25

Gün birincisi Emel olurken bu hafta için en önde olan isim de Emel oldu. Sizin beğendiğiniz kombin hangisi oldu? Yorumlarınızı bekliyoruz.

Emel haftanın ilk iki gününde aldığı oylar neticesinde zirvedeki yerini korumayı başarırken adım adım hafta birincisi olmaya doğru ilerliyor.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu