Tv Programları

Doya Doya Moda 4 Mart Puan Durumu Etek Şıklığı

Hafta içi her gün saat 12:45’te yeni bölümüyle ekranlara gelen moda ikonu Doya Doya Moda 4 Mart puan durumu merakla bekleniyor.

Kemal Doğulu, Seray Sever, Gülşah Saraçoğlu ve Uğurkan Erez’in jüri olarak yer aldığı doya Doya Moda 4 Mart Çarşamba günü ekranlara geldi. “Kloş etek” konseptine uygun Ümraniye’de alışveriş yapan yedi yarışmacı yine eleştirilerle gündemde!

Doya Doya Moda 4 Mart Puanları

Kendisine en çok yakışacak kombini oluşturmaya çalışan yedi yarışmacı alışveriş mekanı olarak 4 Mart’ta Ümraniye’delerdi. 500 tl bütçe ile güzel bir konsept oluşturmaya çalışan yarışmacılar alışveriş esnasında sadece diğer yarışmacıları değil de jüri üyelerini de eleştiri yağmuruna tuttular.doya doya moda 4 mart puan resmi

Alışveriş esnasında ilk olarak bir önceki gün ile sorular yöneltildiğinde Ferdanur öyle bir laf etti ki Seray Sever bu yorumu duyduğunda şu sözleri söyledi:

Ben hangi yarışmada olduğumun farkındayım!

Ferdanur’un kolları hakkında yaptığı yorumdan dolayı Ferdanur tarafından eleştirilen Seray Hanım hangi yarışmada olduğunu bildiğini sert bir dille ifade etti.doya doya moda 4 mart puan durumu resmi

Betül ve Ferdanur arasında sular durulurken Su, Ferdanur’un tavrını eleştirdi. Emel ise bu hafta kendine çok güvendiğini kolyeyi alacağını söyledi.

İlk olarak Reva geldi ve kayınvalidesiyle gezmeye gittiğini söyledi. Betül ise sosyetenin olduğu bir davete gittiğini söyledi. Ferdanur arkadaşının pastane açılışına gittiğini söyledi.doya doya moda 4 mart carsamba puan durumu resmi

Aydan ayakkabı ve çanta alamadığı için sahneye çıktığında morali bozuktu ancak yapılan yorumlarla sevinmeyi bekleyen Aydan umduğunu bulamadı çünkü konsept dışı olarak kabul edildi.

Emel ise iplik fuarına gittiğini dile getirdi. Su ise doğum yapan arkadaşını ziyarete gidiyor. Sündüz ise ilk defa bu tarz bir etek giyiyorum dedi.

Yarışmacılar Kemal Doğulu Seray Sever Gülşah Saraçoğlu Uğurkan Erez
Emel Başkan 2 2 2 2
Aydan Sarı 1 1 1 1
Sepideh Su Bahar 3 3 3 3
Ferdanur Başaran 4 4 5 4
Betül Böçkün 4 5 5 4
Sündüz Durmaz 1 1 1 2
Reva Mert 4 4 3 4

Yarışmacılar bu gün (4 Mart Çarşamba) toplamda aldıkları puanları aşağıdaki tablomuzda bulabilirsiniz.

Yarışmacılar Toplam Puan
Emel Başkan 8 + 36 = 44
Aydan Sarı 4 + 25 = 29
Sepideh Su Bahar 15 + 22 = 37
Ferdanur Başaran 17 + 16 = 33
Betül Böçkün 15 + 19 = 34
Sündüz Durmaz 5 + 23 = 28
Reva Mert 15 + 25 = 40

Bakalım bu gün birinci kim olacak. Birazdan hep birlikte öğreneceğiz.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu