Tv Programları

Doya Doya Moda Betül Diskalifiye mi olacak?

Doya Doya Moda Betül Böçkün diskalifiye mi olacak diye merak edenlerin sayısı hızla arttı. Bu konu nereden hortladı diyenler için kısa bir açıklama yapmak istiyorum.

Bugün Doya Doya Moda Betül diskalifiye ile karşı karşı kalacak. Zira Salı günü Ferdanur ile birlikte kamera arkasındaki davranışları nedeni ile hakkında jüri üyeleri karar verecek.

Doya Doya Moda yarışmacısı Betül ile Ferdanur yakın arkadaşlar. Salı günü yayın esnasında gelen bilgi doğrultusunda Kemal bey yapım şirketinin talimatı olduğunu ve Ferdanur’un yarışmayı terk etmesi gerektiğini söylemesi üzerine bir çok kişi şaka olduğunu düşündü.

Yarışmayı yakından takip edenler bilir ki Betül ile Ferdanur çok sıkı arkadaşlıkları vardı. Ferdanur’un elendiği gün yanında yine Betül vardı. Ferdanur;’un davranışları Betül’e göre daha ağır olduğu için Cuma günün beklemeden Ferdanur gönderildi.

Doya Doya Moda Betül Diskalifiye Edilecek mi?

Ferdanur yarışmanın ilk bölümünden beri yarışan mankenler arasında idi. Betül de Ferdanur ile birlikte uzun süredir hem arkadaşlık ediyor hem de yeni gelenlere karşı ortak tavır alıyordu. 10 Mart Salı günü kamera arkasında yine beraber takıldığı esnada Ferdanur’un ağzından çıkan cümleler neticesinde yayın esnasında fişi çekildi.

13 Mart Doya Doya Moda Betül elendi

Ferdanur ile beraber olan Betül de aynı şekilde diskalifiye olacak diye beklerken, Kemal bey anen şu ifadeleri kullanmıştı.

“Betül Seninle ilgili kararımızı final günü açıklayacağız.” Kemal Doğulu

Bir çok kişi Ferdanur ile aynı yerde ve aynı davranışı yapan Betül neden kaldı. Betül neden diskalifiye olmadı diye eleştirilerde bulundular.

Aslında bu soruya cevap verebilmek için yaşananlara geri dönmek lazım.

Bu hafta yarışmaya gelen Derya, Ferdanur’a daha sessiz olması konusunda ikazlarda bulunmuş, Ferdanur da bunu kendisine yediremeyip, Derya ile tartışması yarışmada sonu oldu.

Tabi bu tartışmaya Betül de dahil olduğu için bunun onunla ilgili de karar çıkacak. Aldığım bir kaç bilgi var. İkinci bir kaynaktan teyit edemedim. bu sebeple %100 doğru olduğunu iddia etmiyorum. Lakin bana gelen bilgi şu yönde.

Ferdanur tartışma esnasında çok ileri gittiğini, Betül ise Ferdanur’a göre daha sakin olduğu bu sebeple ilk giden Ferdanur diskalifiye edildiğini. Ancak Betül de tartışmaya dahil olduğu için anında bir diskalifiye olmadığını ve yayında Cuma gününe kadar belli sayıda yarışmacı olacağı için son kararı Cuma günü verilmesi kararlaştırılmış.

Basına Ferdanur ile yeni gelen yarışmacı arasında yaşanan olay tam olarak yansımadığı için Betül’in diskalifiye edilmesi önce askıya alınsa da sonradan çıkan yada çıkacak tepkilere maruz kalmamak adına Betül’ün de bugün diskalifiye edileceğini duydum

Yukarıda dediğim gibi gelen bilgi bu yönde olduğunu ama ikinci bir kaynak bunu teyit etmediğini söylemek isterim.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu