Tv Programları

Doya Doya Moda Büşra Koçak Kimdir?

15 Haziran Doya Doya Moda Büşra Koçak Bilgileri

Doya Doya Moda Büşra Koçak 15 Haziran 2020 Pazartesi günü TV 8 ekranlarına yeni gelen yarışmacı oldu.  Büşra; Koçak kaç kilo? Kaç beden. Doya Doya Moda Büşra Koçak hakkında merak edilen tüm bilgileri bu yazı içerisinde bulabilirsiniz. 

İş sağlığı ve güvenliği uzmanı olduğunu ama bir yıldır moda sektöründe yer aldığını ve yarışmada büyük beden konsepti olduğu için yarışmaya katıldığını dile getiren yeni yarışmacı Büşra Koçak oldukça iddialı olduğunu dile getirdi.

Son zamanlarda yarışmaya dahil olan yeni yarışmacılar genel de düşük puanlarla haftaya başlıyor. Bugün de Büşra günün en düşük puanlarını almasa da oldukça düşük puanlarla haftaya başladı.

Doya Doya Moda Büşra Koçak
Büşra Koçak

Büşra Koçak kim olduğuna geçmeden önce geçtiğimiz hafta Pazartesi günü yarışmaya dahil olan Zeynep zor yarışmaya renk katmaya geldiğini söylemiş ve bir hafta içinde elenmişti. Bizler de birinci olmak için değil, renk katmaya geldiği için Zeynep’in bu iddiasını eleştirmiştik.

Bu hafta yarışmaya gelen Büşra farklı konseptleri kendisine uydurduğunu ve şu an ki kilosu ile barışık birisi olduğunu dile getiren Büşra Koçak kim? Aslen Nereli? Kaç yaşında? Kaç kilo? Kaç beden giyiyor? İşte bu soruların cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor.

Büşra Koçak Kim

Büşra Koçak (Doya Doya Moda Yarışmacısı)
Büşra Koçak Resmi
  • 24 yaşında
  • Yarışmaya İstanbul’dan katılıyor
  • İstanbul da ikamet ediyor
  • İş Sağlığı ve Güvenliği Uzmanı
  • Bir yıldır Güzellik sektöründe çalışıyor
  • Boyu 164 cm
  • Kilosu 76
  • Vücut kitle endeksi 28,26
  • 42-44 beden arası giyiyor
  • 1996 İstanbul doğumlu

15 Haziran Pazartesi günü ekrana gelen yeni bölüm de geçtiğimiz hafta en düşük puanları alan Zeynep Zor’un yerine bu hafta yarışmaya dahil olan Büşra Koçak 24 yaşında, İş Sağlığı ve Güvenliği uzmanı olarka bizlere kendisini tanıttı.

Şu an katıldığı yarışmaya ile yaptığı iş arasında %100 bir farklılık olsa da çalıştığı iş yeri Güzellik merkezi olunca modaya da ilgisi arttığını ve bu sebeple yarışmaya iddiasını konuşturmaya geldiğini açıkladı.

Doya Doya Moda Büşra (15 Haziran 2020)
Yarışmacı Büşra Koçak

Henüz 24 yaşında olan Doya Doya moda yeni gelen Büşra, 42-44 beden arası giydiğini açıkladı. Bildiğiniz üzere bu yarışma büyük bedenlerin yarışması. Büşra da büyük beden olup olmadığını vücut kitle endeksine baktığımız da görebiliyoruz. Büşra Şişman ve obez gurubunda ve 28,26 vücut kitle endeksine sahip.

Doya Doya Moda yarışmasına neden katıldınız? Sorusuna bu hafta yarışmaya dahil olan Zeynep şöyle cevap verdi.

“Konsept benim işim. Bu yarışmada bunu kanıtlayacağım!” Doya Doya Moda Büşra Koçak

Sözleri ile oldukça iddialı bir giriş yapsa da ilk gün çok düşük puanlarla başladı. Bu duruma dur demediği takdirde bu hafta elenen yarışmacı olma ihtimali oldukça yüksek.

Büşra Koçak Resimleri

15 Haziran Pazartesi günü programa yeni yarışmacı olarka katılan Büşra Koçak’a ait resimler.

Doya Doya Moda Büşra Koçak Videosu

15 Haziran Pazartesi günü elenen Zeynep’in yerine gelen Büşra’nın geldiği bölüm videosu hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu