Tv Programları

Doya Doya Moda Derya Çağlar Kimdir?

Doya Doya Moda Derya Çağlar yarışmacı olarak katılan ikinci isim oldu. Zira geçtiğimiz hafta Reva ile Aydan yarışmadan elenmesinden sonra bu hafta ilk katılan isim Özde olurken, ikinci isim ise Derya Çağlar oldu.

Tam adı Derya Halime Çağlar olan yarışmacı ilk gün jüri üyelerinden tam not almayı başardı. Zira ilk gelen yarışmacılar genel de alış veriş heyecanı ile sıkıntı yaşayarak, tam istediği konsepti ortaya çıkarmada zorladığını görmüştük.

Hem derya Çağlar da hem de Doya Doya Moda Özde Karacan da ilk gün heyecanı yaşamadılar. Şimdi sizler Derya Halime Çağlar hakkındaki merak edilen tüm bilgileri bu yazımda sizler için hazırladık.

Derya Çağlar Kimdir

Derya Halime Çağlar kendisini tanıttığı röportaj da İstanbul’dan yarışmaya katıldığını aslen Rizeli olduğunu ve 20 yaşında olduğunu söyledi. bu yarışma programı Moda üzerine olduğu için ekstra olarak fiziksel özelliklerinden bahsetti.

Derya Çağlar (Derya Halime Çağlar) - Doya Doya Moda Yarışmacısı

  • Boyu: 1.75
  • Kilosu: 82
  • Beden Ölçüsü: 42
  • Memleketi: Rize
  • Yaşadığı Şehir: İstanbul

İlk gün tüm Jüri üyelerinden 4’er puan alan Derya Çağlar’ın oluşturduğu konsept oldukça beğenildi. İlk gün çok yi bir giriş yaptığı yönünde övgüler alan Derya, bakalım ilerleyen zamanlarda yine jürilerin beğenisi kazanabilecek mi? Bekleyip, göreceğiz.

Derya Çağlar’ın İnstagram Adresi

TV 8 ekranlarında 9 Mart Pazartesi günü yayınlanan Doya Doya moda yarışmasına katılan yarışmacı Derya’nın instagram profili “deryacaglarr” ulaşabilirsiniz.

Doya Doya Moda Derya Çağlar’ın Geldiği Bölüm

9 Mart 2020 tarihinde yarışmaya Özde ile birlikte katılan Derya Çağlar’ın geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu