Tv Programları

Doya Doya Moda Ferdanur Neden Diskalifiye Oldu!

10 Mart 2020 Tarihinde ekrana gelen 77. bölümde Doya Doya Moda Ferdanur diskalifiye şoku ile karşı karşıya kaldı.Diğer yarışmacılar bu durumu şaka mı bu diyerek olayı anlamaya çalışırken, sunucu Kemal Doğulu Ferdanur’u diskalifiye etti.

Peki bu olay gerçek mi? Yoksa ufak bir şakadan ibaret mi? Haberimizin devamında Ferdanur Gerçekten Diskalifiye mi oldu? sorusunu cevaplayacağız.

Doya Doya Moda Ferdanur Diskalifiye mi Oldu?

10 Mart Salı günü 77. bölümü ile TV 8 ekranlarında gelmesini beklediğimiz yarışma programında gelinlere verilen konsepti ve puanlamayı beklerken Kemal Doğulu Ferdanur Başaran’ı podyumda iken kulağına içeriden rejiden gelen bilgi doğrulusunda açıklamalarda bulunda Ferdanur Diskalifiye mi oldu Doya Doya moda

Kemal’in bu açıklamalarını stüdyoda olan herkes pür dikkat dinlemeye başladı. Yakınında bulunan diğer jüri üyeleri Seray Sever, Gülsah Saraçoğlu, Uğurkan Erez ise olayı anlamaya ve Kemal’e içerinden hangi bilgi geldiğini öğrenmeye çalışırken Kemal Doğulu aynen şu ifadeleri Ferdanur Başar’ın Diskalifiye etti.

“Yapım şirketinden bilgi geldi. Büyük şoktayım. Sen ilk günden beri buradasın. Ancak bugün son günün. Yarışma kuralları gereği bugün aramızdan ayrılmak zorundasın!” Kemal Doğulu

Bu sözleri duyan herkes Ferdanur diskalifiye mi oldu? Bu gerçek mi sözleri ile emin olmaya çalıştı.

Gelelim aslı meseleye. Kemal Doğulu’nun kulağında bulunan kulaklık herkesin kulağında var. Kısaca içeriden bir bilgi geldiyse herkes duyardı.

Ferdanur ve Betül yayın öncesinden konuşurken çok fazla yüksek sesle konuştuğunu duyan Derya sesini biraz daha kısması gerektiği konusunda ikazda bulunması sonrasında yaşanan olaylar nedeniyle Ferdanur yayın politikası gereği diskalifiye oldu.

# Betül ile ilgili karar ise Cuma günü açıklanacak. Yarın yani Çarşamba günü Ferdanur’un yerine yeni yarışmacı yarın dahil olacak.

Ferdanur Başaran Doya Doya Diskalifiye Görüntüsü

10 Mart Salı günü Ferdanur program formatı ve kuralları gereği diskalifiye olduğunu gösteren görüntüler hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN! ;)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu