Tv Programları

Doya Doya Moda Mezküre Kim? Yeni Yarışmacı

Birbirinden iddialı 7 hanımefendinin kıyasıya yarışa girdiği Doya Doya Moda’na 4 Mayıs Pazartesi günü yeni bir yarışmacı dahil oldu. Doya Doya Moda Mezküre kim, ne iş yapıyor, kaç yaşında sorularını sizlere vakit kaybetmeden aktaralım.

4 Mayıs Pazartesi Doya Doya Moda programı yeni haftaya merhaba dedi. Yarışmaya yeni katılan Mezküre Uçar kimdir gelin yakından tanıyalım.

Doya Doya Moda Mezküre Uçar Kimdir? Detaylar

Yarışmaya İstanbul’dan katılan Mezküre Hanım 165 cm boyunda. Pazarlama işiyle uğraşan yarışmacı, 75 kg ağırlığında.

42 beden olan yarışmacı, programa katılma konusunda kızının etkisinden bahsediyor. Kızı programı yakından takip ediyor ve annesine bu programa katılmasını tavsiye ediyor. Mezküre Hanım ise kızını kırmayıp Doya Doya Moda yeni yarışmacısı olarak programa katılıyor.mezkure ucar resmi

Doya Doya Moda Mezküre Hanım’a kimi rakip olarak görüyorsunuz diye sorulduğunda tek rakip olabilecek kişi Sündüz diyor. Hatta diğerleri bana rakip olamaz cümlesini de ekliyor.

Mezküre hakkında yarışmacılara soru sorulduğunda yarışmacılar onu matrak bulduğunu hatta Betül’den sonra en çok onun sayesinde güleceğini ifade ediyor. Yaş olarak biraz büyük olduğunu ifade ettikleri Mezküre’nin adını telaffuz etme konusunda her ne kadar sıkıntı yaşasalar da yarışmacıların büyük çoğunluğu Mezküre Hanım’dan belli ki pozitif elektrik almış.

Haftanın ilk günü sokak modası konseptine uygun tarzlarıyla dikkat çeken yarışmacılar arasında bakalım Mezküre Hanım’ın performansı nasıl olacak izleyip hep birlikte göreceğiz.

Doya Doya Moda Mezküre Boyu Kilosu Bedeni

Mezküre Uçar 165 cm boyunda, 75 kg ağırlığında, 42 beden.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu