Tv Programları

Doya Doya Moda Mira Muhtarzade Kimdir?

Doya Doya Moda Mira Muhtarzade 23 Mart Pazartesi günü elenen yarışmacının yeni programa dahil olan isim oldu. 

Bu yazımızda Doya Doya Moda yarışmacısı Mira Muhtarzade kim? Kaç yaşında? Aslen nereli? Kaç beden? Soruların detaylı cevapları haberimizin devamında sizleri bekliyor. 

Mira Muhtarzade; 23 Mart 2020 Pazartesi günü geçtiğimiz hafta Cuma günü elenen Derya Çağlar’ın yerine programa dahil oldu. Derya gibi hızlı başlayan Mira, tıpkı halefi gibi 16 puan alarak yarışmaya başladı.

Doya Doya yarışmacısı Mira Muhtarzade ilk gün her bir jüriden en yüksek puan olan 5’in bir altı olan 4 puan alarak toplamda 16 puanla yarışmaya başladı. Sosyal medyada Jürinin her ne kadar beğense de bir çok kişi Mira’nın kombinini beğenmedikleri konusunda eleştiriler var.

Mira Muhtarzade Kim 

Mira Muhtarzade - (Doya Doya Moda Yarışmacısı)

 • Aslen İranlı
 • 3 yıldır İstanbul da ikamet ediyor
 • İstanbul da oturuyor
 • Modellikle uğraşıyor
 • 1,64 boyunda
 • 72 kg ağırlığında
 • 42-44 beden

Doya Doya Moda 23 Mart Pazartesi yarışmacısı olarak karşımıza çıkan Mira Muhtarzade, çocukluğunda beri moda ile ilgilendiğini ve aslen İranlı olduğunu açıkladı.

Doya Doya moda Mira aslen her ne kadar İran olsa da 3 yıldır Türkiye’de olduğunu ve burada modayı hem yakında takip etme fırsatı olduğunu hem de sektörde manken olduğunu açıkladı.

Doya Doya Moda Mira

Bildiğiniz üzere bu yarışma büyük bedenler yarışmacısı. O yüzden gelin isterseniz yarışmacımız Mira’nın beden ölçülerine bakalım.

Mira Muhtarzade’nin Beden Ölçüleri

 • 42-44 beden
 • 72 kilo gram ağırlığında
 • 1,64 cm boyunda 
 • Vücut Kitle indeksi 26.77 (Fazla kilolu)

Bu hafta TV 8 ekranlarında yayınlanan Doya Doya moda yarışmasına yeni katılan Mira Muhtarzade yarışmada ne denli iddialı olduğunu aynen şu sözlerle bizlere aktardı..

Tarzıma Güveniyorum. Şampiyon olmaya geldim!Mira Muhtarzade

Yukarıdaki sözlerden Mira eski yarışmacılara kök söktürecek gibi dursa da ilk bölümde ortalama bir puanla yarışmaya başlaması acaba hayal kırıklığımı diye bizleri de düşündürdü.

Mira Muhtarzade’nin Resimleri

3 Yıldır İstanbul da profesyonel manada mankenlik yapan Mira’nın programa geldiği ilk günden kalan bir kaç resimleri, hemen alt kısımda verilmiştir.

Mira Muhtarzade Kaç Puan Aldı

23 Mart 2020 tarihinde başlayan yarışma programında bu hafta yani 23 Mart-27 Mart haftasında en çok gündem olan yarışmacılar yarışacak. Kimler var kimler. Bu hafta yarışan ilk yarışmacı da Mira Muhtarzade oldu. Mira Muhtarzade kaç puan aldığı hemen alt kısımda ki tabloda verdik.

Kemal Gülşah Seray Uğurkan Toplam
4 4 4 4 16

Doya Doya Moda Yarışmacısı Mira Muhtarzade’nin Videosu

23 Mart 2020 tarihinde Doya Doya Moda yarışmasının 86. bölümünde yarışmaya dahil olan Mira Muhtarzade’nin geldiği bölüm fragmanı hemen alt kısımda verilmiştir.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu