Tv Programları

Doya Doya Moda Rabia Ağca Neden Ayrıldı? İşte Cevabı

Rabia Ağca Doya Doya Moda Programından Neden Ayrıldığını Açıkladı

Doya Doya Moda Rabia Ağca Neden Ayrıldı Neden Yok diye sosyal medyada üzerinde oldukça fazla sorulmakta. Ancak kanal tarafından ve Doya doya moda jüri üyelerinin yaptığı kısa açıklamayı beğenmeyen izleticiler bunun arkasında ki gerçek sebebe odaklandılar.

2 Kasım ile 6 Kasım haftasında yarıştığı esnada hafta ortasında birden programa çıkmayan Rabia ağca programdan neden ayrıldığını açıklamadan gitmişti. Bugün ise kendi şahsi instagram hesabından kendisine gelen yoğun soruları cevapladı.

Rabia Ağca neden yok

Rabi Ağca özel aile sebeplerini gerekçe gösterdiğini ve şu an İstanbul da olmadığını, özel işlerinin hallettikten sonra yeniden programa dahil olacağını sevenlerine duyurdu.

Programda buna benzer bir açıklama yapıldığı için halen Rabi Ağca neden ayrıldı yada ayrılma sebebinin arkasında bir kovulma olayı var mı yok mu diye merak eden izleyiciler tüm olarak tatmin olmasa da ilerleyen zamanlar da Rabia Ağca yeniden Doya Doya moda programında dahil olduğunda bu şüpheler de ortadan kalkmış olacak.

Doya Doya Moda Rabia Ağca Neden Yok

Ayrıca Rabia yeniden programda dahil olduğunda saçlarını da yeniden yaptıracağını açıkladı. Şimdiden Rabia’yı sevenler geleceğini günü iple çekiyor.

Doya Doya Moda Rabia Ağca Neden Ayrıldı sorusunun ardında gözler programda çevrildi. Zira yeni sezonda adeta yaprak dökümü gibi olan yarışma programında gerek jüri üyelerinden gerekse yarışmacılardan ansızın ayrılanların olması arka planla nelerin döndüğünü izleyiciler merak ediyor. Kısaca Rabia Ağca meselesinin arka yüzünde Rabia’nın aile meseleleri etkili olmuştur.

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu