Oyuncu Kadrosu

Dudullu Postası Asım Kim? Güzide Bir Gazeteci

Daha önce Blu Tv’de yayınlanmış olan Dudullu Postası Kanal D’de! Dudullu Postası Asım kim dizi meraklıları için bu yazıda derlendi.

Perşembe günü Kanal D ekranlarında başlayacak olan Dudullu Postası’nda Asım Dudullu Postası’nın kurucusudur. Büyük hayalleriyle dikkat çeken Asım karakterine ise bakın hangi ünlü oyuncu hayat vermekte!

Dudullu Postası Asım Gerçek Adı Oynadığı Dizi ve Filmler

Güven Kıraç Dudullu Postası dizisinde Asım bey karakterine hayat vermektedir. 5 Nisan 1960 yılında İstanbul ilimiz de hayata gözlerini açan usta oyuncu koç burcudur.guven kirac resmi

Mimar Sinan Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümünden mezun olan Güvenç Kıraç hem oyuncu hem yapımcı hem de seslendirme sanatçılığı yapmaktadır.

İlk kez kamera karşısına 1997 yılında “Dostlar Pasajı” isimli dizi ile oyunculuk sektörüne adım atan usta oyuncu Güvenç Kıraç, ilk sinema deneyimi ise 1997 yılında “Masumiyet” isimli sinema filmin de “Yusuf” karakterine hayat vermesi ile sinema sektörüne de giriş yapmıştır.Güvenç Kıraç

22 yıllık oyunculuk hayatına tam olarak 71 proje sığdırmıştır. Bunlardan bazılarında rol alırken bazılarında sesi ile hayat vermiştir.

Son olarak rol aldığı projeye baktığımızda 2019 yılında “Organize İşler 2” sinema filminde “İhsan” olarak karşımıza çıktı.  TRT 1 ekranlarında yayın hayatına devam eden “Payitaht Abdülhamit” isimli dizide “Vambery” karakterini canlandırmış olan oyuncu “Hekimoğlu” dizisine konuk oyuncu olarak dahil olmuştur. Dizide Vahap isimli kurul başkanına hayat vermiştir. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu