Oyuncu Kadrosu

Dudullu Postası Betül Kim? Cem’in Sevgilisi

Dudullu Postası Betül kim? Dudullu Postası Cem’in sevgilisi gerçek adı ne? Daha önce Blu Tv ekranlarında 13 bölüm olarak yayınlanmış olan Dudullu Postası Kanal D ekranlarında başlıyor.

Birbirinden usta oyuncuların yer aldığı Dudullu Postası dizisinde Betül, Taner Ölmez’in canlandırdığı Tayfur karakterinin arkadaşı Cem ile aşıktır. Cem’in gözü ondan başkasını görmez.

Dudullu Postası Betül Gerçek Adı oynadığı Diziler

Aslı Bekiroğlu Dudullu Postası dizisinde Betül karakterine hayat vermektedir. 1995 doğumlu olan oyuncu Icon Talent Management’a bağlı olarak görev yapmaktadır.asli bekiroglu resmi

Bahçeşehir Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik mezunu olan genç oyuncu, TRT 1 ekranlarında yayınlanmış olan “Beni Böyle Sev” dizisi işle ilk kez kamera karşısına geçmiştir. Bu dizide Ayça karakteri ile dikkat çeken oyuncu dizide iki sezon rol almıştır. asli bekiroglu resmi

“Adı Mutluluk” dizisinde sera Yüksel rolüne hayat vermiş olan Bekiroğlu, 2016 yılında “Gülümse Yeter” dizisinde Yasemin ile seyirciyle buluşmuştur. “İkimizin Yerine” dizisinin ardından “Yol Arkadaşım” adlı sinema filmiyle adından söz ettiren güzel oyuncu sinema sektöründe de adından söz ettirmiştir. “Dudullu Postası” dizisinde Betül karakteri ile ekranlara gelen oyuncu son olarak TV 8 ekranlarından yayınlanan “Jet Sosyete” dizisinde melike karakterine hayat vermiştir. 

162 cm boyunda ve 55 kg ağırlığında olan Aslı Bekiroğlu, Vinelerle fenomen olmuştur. “Benim Tatlı Yalanım” dizisinde Suna rolüyle büyük beğeni almıştır. 

BUNLARI MUTLAKA OKUMALISIN!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu